Náhodou jistě není, že se do týmu vrátil ze své měsíční dovolené v Kanadě obránce Navrátil a s ním i produktivita, která do jeho odchodu zdobila losinský tým.

„Je pravda, že s Navrátilem ta hra vypadala jinak, hodně to týmu pomohlo, že je zpět,“ připustil kouč Petr Strnad.

Domácí nastříleli soupeři tři góly během první půle, i losinská strana ale uznala, že takový výsledek byl pro hosty krutý.

„Hráli dobře, hlavně nás zlobili z brejků. Několikrát nás v první půli podržel gólman Zbořil. My měli čtyři šance, třikrát z toho byl gól,“ konstatoval Strnad.

Domácím v průběhu utkání odstoupily dvě opory: stoper Ferko má po tvrdém souboji se soupeřem poraněné koleno, záložník Papica svalové zranění.

V základu nebyl dlouhou dobu nepostradatelný Hanzel. „Nebyli jsme spokojeni poslední dobu s jeho výkonností,“ uvedl Strnad.

Losinští domácím vítězstvím zažehnali rodící se sérii proher.

„Před utkáním jsme si řekli, že dnes musíme vyhrát. Zlepšili jsme obrannou činnost, navíc jsme zase byli produktivní, jako před tím,“ podotkl losinský kouč.

Jeho tým je na druhém místě divizní tabulky. A vzhledem k tomu, že první Slavičín podlehl Porubě, má na čelo tabulky pětibodovou ztrátu.

Velké Losiny – Havířov 5:2 (3:0)

Branky: 16. Papica, 29. Lakomý, 31. Huf, 72. Soukup, 82. Macek – 50. Hančin, 90. Starý.

Velké Losiny: Zbořil – D. Hložánka, Navrátil, Ferko (57. Vývoda), Okrouhlý, Huf, Jakubovič, Papica (59. Hanzel), Lakomý, Soukup, J. Hložánka (70. Macek).

Tabulka