Mohelnice letos sice tolik nezáří, jako v minulých sezonách, je ale týmem, který inkasoval nejméně branek a doma body rozdává velmi neochotně. A vzpomenout si na utkání, ve kterém doma inkasovala třikrát, to bude nějakého vzpomínání… Jenže lídr krajského přeboru se ukázal nad mohelnické síly. „Já si nepamatuji, kdy jsme dostali doma tolik gólů. Jsme všichni smutní a zklamaní, ale musíme uznat, že soupeř byl ve všech směrech lepší a vyhrál zaslouženě. My za celý zápas ani jednou neohrozili losinskou bránu. To asi hovoří za vše,“ uvedl Aleš Heidenreich, vedoucí tým Mohelnice.

„Dali jsme brzy gól, což nám pomohlo, hráči se uklidnili a pak hráli dobrý fotbal. Je fakt, že Mohelnice hraje vzadu výborně, ale my jsme předvedli velmi odpovědný výkon. Domnívám se, že výhra byla zasloužená,“ konstatoval losinský kouč Tomáš Hrdlovič. A protože druhý celek tabulky krajského přeboru Šumperk své utkání prohrál, navýšily Losiny své vedení v tabulce už na devět bodů a o postup do divize je připraví jen totální herní výpadek. Do konce sezony zbývá už jen pět zápasů.

Mohelnice – Velké Losiny 0:3 (0:1)

Góly: 10. a 60. a Kovařík, 75. Soukup.
Mohelnice: Večeř – Baďura (60. Heidenreich), Rosůlek, Mičker (68. Masopust), Navrátil, Erneker (53. Zabořil), Šrot, Hlaváč, Chudáček, Knop.
Velké Losiny: Gruntorád – Strnad, Hampl, Okrouhlý, Kohout, Klemsa (85. Dus), Okleštěk, Opravil, Hložánka, Kovařík (80. Lazarov), Soukup.