Hosté v úvodu nepůjčili domácím míč, ti však při své první akci ve 4. minutě měnili skóre. Centrovaný míč zprava poslal hlavou za Svozilova záda nikým neatakovaný kapitán Rousek a domácí se ujali vedení 1:0.

Z toho se ale radovali pouze pět minut, to když si na Andrýskův centr naběhl Strupek a rovněž hlavou nedal Šiklovi šanci – 1:1. O dalších pět minut později už hosté vedli. U rohového praporku se šikovně uvolnil Jílek a jeho centr uklidil do Šiklovy sítě opět Strupek – 1:2.

V 18. minutě skončil centr domácího Schwaba z levé strany na Svozilově tyči. Dvě minuty nato docela zbytečně fauloval ve velkém vápně Erneker Šnajdra a sudí nařídil pokutový kop. Ten zcela bezpečně proměnil Andrýsek – 1:3. Ačkoli se v první půli hrál i nadále líbivý fotbal, brankové hody skončily.

Ve 26. minutě mohli domácí korigovat skóre, ale Schwab hlavičkoval po rohovém kopu nad Svozilovu svatyni. Po přestávce se ze hry obou mužstev vytratila přesnost a tím pohledných akcí ubylo.

Ve 48. minutě mohli hosté zvýšit vedení, ale Krpcovu hlavičku vyškrábl Šikl na roh. Po hodině hry měl možnost podruhé skórovat Rousek, ale hlavou poslal Ernekerův centr vedle.

V 71. minutě měli dvě příležitosti hosté. Nejprve netrefil branku Šnajdr a pár vteřin nato vyrážel Jílkovu bombu gólman Šikl. Poté ještě Strupek ani Navrátil nemířili přesně a v nastaveném čase zlikvidoval Svozil tutovku Heidenreicha po průniku Svačiny.

FK Mohelnice B - FK Sokol Bouzov 1:3 (1:3)

Branky: 4. Rousek - 9. a 14. Strupek, 20. Andrýsek. Rozhodčí: Pavel Ženožička. ŽK: Strnad, Heidenreich – Švajda, Strupek, Krpec. Diváků: 250.
Mohelnice: Šikl – Erneker, Heger, Rousek, O. Konečný, Heidenreich, Řezníček (60. Svačina), Schwab (69. Jedelský), Strnad, R. Konečný (46. M. Konečný), Formánek. Trenér: Josef Linhart.
Bouzov: Svozil – Olbert, Kalvach, Švajda, Janošťák, Jílek, Šnajdr (88. Dvořáček), Andrýsek, Večeřa, Krpec (70. Pospíšil), Strupek (78. Navrátil). Trenér: Ladislav Crha.