Proti účastníkovi moravskoslezské I. A třídy však musela po přestávce Jiskra dotahovat dvougólové manko, když v první půli se protivník zaslouženě ujal vedení.

„Bylo vidět, že to je náš úvodní zápas přípravy, především v prvním poločase, kdy se nám vůbec nedařily nahrávky. Do druhé půle jsem tedy udělal několik změn v sestavě, když třeba Svačinu jsem posunul na hrot útoku, naši hru pak oživil i příchod Patrika Kasala," prozradil trenér Oskavy Květoslav Pospíšil.

Jeho svěřencům se nakonec podařilo otočit nepříznivé skóre z 0:2 na 3:2, jenže v poslední minutě neuhlídali brejk, ze kterého protivník vyrovnal na konečných 3:3.

„Sice intenzivně trénujeme, ale trápí nás marodka, takže nemám k dispozici kompletní kádr. K tomu ještě čekáme, které hráče nám uvolní Uničov," doplnil Pospíšil.

Z nových jmen představila Oskava proti Břidličné Davida Ešiho z Úsova a Davida Panáka, který je v týmu na zkoušku z Kamenné.

Další přípravný duel sehraje Jiskra v sobotu 9. února, kdy se střetne s Haňovicemi (utkání se hraje opět na umělé trávě v Uničově).

Jiskra Oskava - TJ Kovohutě Břidličná 3:3 (0:2)

Branky Oskavy: J. Kasal, Svačina, Klos.
Oskava: Studený – Eši, Vašíček, Klos, Obíral – Panák, Sokol, J. Kasal, Svačina – Mičunda, Šuba. Střídal: P. Kasal.