„Zápas byl sice relativně vyrovnaný, ale soupeř nám toho v útoku příliš nedovolil. Na výhru jsme dnes asi neměli, ale minimálně remízu bychom si zasloužili," litoval trenér Oskavy Květoslav Pospíšil.

„Do Oskavy jsme každopádně jeli s respektem, ale trochu jsme spoléhali na to, že protivník má docela mladý tým a trochu mu budou v některých momentech chybět potřebné zkušenosti, což se potvrdilo. My jsme se na zápas dobře připravili a především neudělali chybu, byli jsme fotbalovější, zkušeností a poziční hrou jsme domácí přehráli," konstatoval kouč Ústí Zdeněk Hoffmann.

„Především se nám podařilo zhustit střed hřiště a soupeř tak pouze nakopával balony a moc šancí si nevytvořil," doplnil trenér hostů.

Jediný gól zápasu padl těsně před půlkou, kdy hosté rozehrávali přímý kop a po nacvičeném signálu se prosadil Škařupa.

Ze strany domácího celku byl v první části blízko gólu Mičunda, jehož pokus však gólman Ústí vystihl.

Ve druhé části si oba celky vytvořili každý po jedné tutovce, skóre se přesto nezměnilo.

Ústecký Žoch nejprve v ideální pozici střílel jen těsně mimo, v samotném závěru mohli domácí srovnat, jenže po centru Svačiny zamířil Knop pouze do brankové konstrukce.

„Byl to kvalitní zápas, narazili jsme na opravdu vyspělého soupeře. Rozdíl byl v tom, že hosté zkrátka dali ten gól, my jsme se naopak v koncovce prosadit nedokázali, a proto jsme neuspěli," dodal závěrem Květoslav Pospíšil.

Jiskra Oskava – Sokol Ústí 0:1 (0:1)

Branka: 40. Škařupa. Rozhodčí: Kopecký – Hampl, Motlíček.
Oskava: Studený – Müller, Erneker, Plachý, Obíral – Kasal (70. Strnad), Knop, Kuba, Svačina – Mičunda (46. Kaler), Gazdík (80. Šabo). Trenér: Květoslav Pospíšil.
Ústí: Zeman – P. Sencovici, Smolka, Palacký, Bagar – Škařupa, Plesník, Skácel, Pančochář, Blažek – Žoch (84. Juga). Trenér: Zdeněk Hoffmann.