S předvedeným výkonem pak nebyl trenér hostů příliš spokojen. Po předchozích dvou jasných výhrách tentokrát vedoucí celek tabulky dobře rozehraný zápas ztratil.

„Utkání se vyvíjelo v náš prospěch. Jsme mužstvo, které chce hrát na špici tabulky, jenže si nemůžeme myslet, že všechno uhrajeme pouze zkušenostmi. K herní kvalitě je potřeba přidat i nasazení, zkrátka hrát srdcem,“ řekl po duelu trenér Oskavy Květoslav Pospíšil.

Hosté sice vstoupili do utkání ve velkém stylu a po patnácti minutách hry vedli již 2:0, přesto slibně rozehranou partii k dalšímu vítězství nedotáhli.

„Pod dojmem náskoku jsme se uspokojili a přestali hrát. Velice špatný výkon předvedla hlavně obrana. Mysleli jsme si, že se nemůže nic stát a protivník toho využil. Zabojoval a bod je pro něj vzhledem k vývoji úspěch,“ dodal zklamaně Pospíšil.

Oskava tak vinou nerozhodného výsledku přišla o prvenství v tabulce, kam se po 3. kole posunul Medlov. Přesto jí však stále patří se třinácti góly primát nejlépe střílejícího týmu soutěže.

TJ Doubrava Haňovice – TJ Jiskra Oskava 2:2 (1:2)

Branky: 38. Valouch, 65. Lazarov – 10. a 15. Piňos.
Oskava: Zorek – Siegel, Šimko, Novák, Plachý, Procházka (55. Pavlát), Dlugoš, Sokol, Ráb (35. Míka), Piňos, Nesset.