„Asi se budu znovu opakovat, ale stále nám chybí několik opor. V současnosti se dost trápíme ve finální fázi, když se nám nedaří v koncovce,“ prozradil úvodem trenér Oskavy Květoslav Pospíšil.

„Věřím však, že naše situace pomalu půjde k lepšímu. V dalších zápasech byl měl již být k dispozici Plachý a z marodky se vrací Dragon,“ doplnil kouč Oskavy.

Na hřišti Dolan odehráli hosté relativně dobře jen první poločas, kdy si vytvořil i pár šancí, druhé dějství ale již zcela patřilo domácím.

„Úplně se nám rozpadla naše hra, začali jsme najednou chybovat a dělat řadu nepřesností a soupeř se díky tomu postupně dostal do tlaku, který využil,“ popsal dění ve druhé půli Pospíšil.

Hned v 54. minutě chyboval Siegl, jenž si nechal utéct protihráče, který nacentroval míč na malé vápno a dobíhající hráč Dolan usměrnil balon do sítě.

„Sice jsme se pak ještě snažili alespoň vyrovnat, ale do šancí nás již domácí nepustili,“ dodal na závěr Květoslav Pospíšil.

Jeho dolanský protějšek Jiří Navrátil byla naopak velmi spokojený. „Po stránce fotbalovosti a kontroly míče jsme byli úplně jiné mužstvo než v posledním zápase v Hněvotíně. Jsem moc rád, protože už jsem měl trochu strach, že jsme ten náš pohledný fotbal zapomněli,“ prohlásil.

„Soupeře jsme přehráli. Měli jsme víc šancí. Občas jsme byli v koncovce zbrklí, ale dobré je, že šance aspoň byly. Moc nám dnes pomohl návrat Nováka a Hollého do zálohy, stejně jako Pospíšila v obraně,“ doplnil trenér Dolan.

FC Dolany – Jiskra Oskava 1:0 (0:0)

Branka: 54. Bergmann. Rozhodčí: Vodák - Slabý, Krpec. ŽK: Siegl, Novák, Janíček, Dlugoš (Oskava). Diváků: 150.
Dolany: Benčík - Čapek (76. Hradil), Pospíšil, Penc, Václavík - Holly, A. Novák, Bergmann - Čech (70. Liška), Duda (66. Štrbík), Zapletal.
Oskava: Zorek – Siegl, Šimko, Novák, Bauer (55. Martinka) – Janíček, Dlugoš, Vybíhal, Jurečka – Brada, Neset (65. Kaler).