Vždyť už v poločase bylo více méně jasné, že body poputují na Šumpersko.

V utkání posledního podzimního kola mířila do černého jen Oskava. Její brankostroj se spustil ve 12. minutě. Po zdánlivě nevinné akci chyboval domácí gólman Bernkopf, míče se zmocnil útočník Mičunda, obešel obránce a zasunul na zadní tyč.

O dalších osm minut později už to bylo 0:2. Po odvráceném rohovém kopu se k míči dostal Klos a jeho pokus mezi hradbou těl zapadl až do sítě.

Před odchodem do kabin stihli hosté ještě jednu trefu, to když Olejník oslovil Mičundu a ten ve 38. minutě svou druhou trefou v utkání vstřelili už třetí branku svého týmu.

Konečnou podobu výsledku pak dal v 63. minutě obránce Oskavy Vašíček, který se postavil k nařízené penaltě po faulu na Mičundu a pečetil na 0:4.

„Z naší strany to byla katastrofa. Hosté hráli s chutí a ještě více je nastartovala první branka. My jsme šli naopak do kolen. Do přestávky se pak Oskava ještě dvakrát prosadila důrazem a větší chutí. Prvních dvacet minut druhé půli jsme na soupeře chtěli vletět, ale žádné větší šance jsme si nevytvořili. Poté navíc přišla penalta a čtvrtá branka. Z naší strany to byl hodně nepovedený zápas," litoval Libor Honeš, od 70. minuty hrající vedoucí týmu.

„Vyhráli jsme zcela zaslouženě. Soupeře jsme nepustili do hry a už vůbec jsme mu nedovolili dostat se do nějakých příležitostí. Utkání jsme rozhodli hned v první půli třemi brankami, " sdělil kouč Oskavy Květoslav Pospíšil.

TJ Sokol Ústí - Jiskra Oskava 0:4 (0:3 )

Branky: 12. a 38. Mičunda, 20. Klos, 63. Vašíček (z pen.).
Ústí: Bernkopf - Palacký, Smolka, Plesník, Bagar - Janásek, Skácel, Páleník, Ševčík (46. Rebenda) - Černotský, Orava (70. Honeš ). Trenér: Vojtěch Bušina.
Oskava: Zorek - Dus, Siegl, Vašíček, Klos - Kasal (67. Janíček), Dlugoš, Šimeček (73. Šrom), Veselský - Mičunda, Olejník (88. Kaler). Trenér: Květoslav Pospíšil.