S trochou nadsázky by se pak dalo uvést, že kdo dá gól, nedohraje. Tato skutečnost byla v nedělním klání hned z poloviny pravdivá.

Dolany, které měly v první části více ze hry, se ujaly vedení již v 7. minutě. Za necelou čtvrt hodinu pak srovnal Tomáš Janíček, aby následně ve 35. minutě odstoupil kvůli poraněnému kolenu a Leština dohrávala pouze v deseti.

„Neměli jsme nikoho na střídání, protože těsně před zápasem se nám čtyři hráči omluvili, že jsou nemocní. K tomu naše béčko hrálo ve stejném termínu utkání, takže nebylo kde brát,“ konstatoval smutně vedoucí družstva Leštiny Radek Pelcl.

Neplánovanou přesilovku domácí záhy využili gólem na 2:1, když se trefil Pospíšil. Definitivní podobu výsledku dal ve 32. minutě Smékal.

Krátce po přestávce se síly na hřišti vyrovnaly, když za kopnutí protihráče byl vyloučen autor druhé branky domácích Pospíšil.

„Červená karta soupeře nám přišla vhod. Postupně jsme dokázali srovnat hru. Nakonec jsme si vytvořili daleko více šancí než domácí, remíza je však naprosto spravedlivá. Vzhledem k našim potížím se sestavou jsme se získaným bodem spokojení,“ dodal Pelcl.

FC Dolany – Sokol Leština 2:2 (2:2)

Branky: 7. Sekel, 23. Pospíšil – 21. Janíček, 32. Smékal.
Leština: Hajtmar – P. Volek, Neumann, R. Janíček, T. Janíček, Hampl, J. Volek, Kalous, Smékal, Krcho, Lipka.