Už brzy ráno bylo jasné, že se kvůli vytrvalému dešti a podmáčenému terénu neodehraje utkání Medlova s Želatovicemi. Náhradní termín bude teprve upřesněn. 

Nehrálo se ani v Postřelmově, kam měl k duelu nováčků přijet Bělotín. Ač hosté chtěli hrát, nakonec se duel odložil na středu 30. srpna  v 17.30. Neodehrál se ani zápas Brodku u Přerova s Velkými Losinami a Dolan se Zábřehem. Oba duely mají nově výkop ve středu 16. srpna v 17.30. Naopak jisté bylo, že se odehraje jediné utkání krajského přeboru Konice s Bohuňovicemi. „Na hlavním hřišti sice stojí voda, ale máme nahlášenou umělku, takže utkání odehrajeme tam,“ sdělil trenér Konice Petr Ullmann.

Odložené je také utkání divize E mezi Stráním a Kozlovicemi, které se odehraje 28. září. Nakonec nezačalo ani utkání Všechovic s Bzencem.

Nehrálo se ani v olomouckého okresním přeboru mezi béčkem Bohuňovic a Střelicemi. Náhradní termín byl stanoven na pátek 18. srpna v 17.30. Duel Drahanovic s béčkem Chválkovic by se měl podle sytému FAČRu odehrát v původním termínu v neděli od 15.30.

Otazník byl nad měřením sil Újezdu s Hraničnými Petrovicemi, ale duel olomoucké III. třídy se odehrálnaopak k utkání nenastopily Slavonín B a Slatinice B.

Ve IV. třídě byly naplánované na neděli tři zápasy a všechny (16.30: Pňovice B - Lutín B. 17.00: Hnojice - Jívová, Tršice - Jiříkov) se odehrály.