„Sice se nám teď v posledních zápasech daří a chtěli jsme doma vyhrát, ale na druhou stranu víme o síle soupeře, takže bod proti Losinám je rozhodně plus," prozradil na úvod kouč mohelnického béčka Michal Kovář.

Jeho tým měl navíc v první půli regionálního derby více ze hry, domácí byli pohyblivější, lepší na míči, naopak hosté hráli až nezvykle zakřiknutě.

„Docela jsem se divil, že protivník spíše čekal, co vymyslíme my," říká dále Michal Kovář.

Po přestávce ale lázeňský celek přidal na obrátkách a hra se postupně srovnala, k tomu si hosté vypracovali dvě vyložené šance, při nichž Mohelnici musel zachraňovat dobře chytající gólman Kamisch.

„V závěru už jsme si remízu pohlídali taktickým střídáním, herně jsem s tímto zápasem spokojený, těší mě, že jsme neinkasovali," doplnil Michal Kovář.

Mohelnice se pak v tomto utkání představila již bez obránce Tomáše Krejčího, kterého klub uvolnil do konce sezony na hostování do Rýmařova.

„Sice jsme si v první půli vytvořili dvě šance, ale jinak jsme toho v této části moc nepředvedli, ztráceli jsme v pohybu, Mohelnice nás přehrávala," říká kouč Velkých Losin Jiří Mika.

„Naše hra se zlepšila teprve po přestávce, když už podle mě domácím trochu docházely síly a hrálo se převážně na jejich polovině, bohužel jsme zase nedali další dvě tutovky, když jsme nedokázali překonat pozorného Kamische," mrzí losinského trenéra, jenž tentokrát dorazil do Mohelnice vinou marodky či pracovních povinností hráčů s hodně okleštěnou sestavou.

„Navíc nás teď ničí i interní záležitosti, které si musíme v kabině vyřešit. Bod z Mohelnice hodnotím pozitivně, ale herně jsme tentokrát zklamali. Paradoxně přestože nám dnes chyběla kvalita, měli jsme více šancí než soupeř a nakonec mohli vytěžit i tři body," dodal Jiří Mika.

FK Mohelnice B- TJ Sokol Lázně Velké Losiny 0:0

Rozhodčí: Křepský – Malčánek, Kopecký. ŽK: Knýř, Najman – M. Gargulák. Diváci: 135.

Mohelnice B: Kamisch – A. Heidenreich, Najman, Fiala, Strnad – Havlíček (83. Plný), J. Marák, M. Kotůlek, Knýř – R. Marák (73. Svoboda), Šmíd (79. T. Horák). Trenér: Michal Kovář.

Velké Losiny: Hatala – M. Gargulák, J. Gargulák, Kupčík, Tejkl – Macek (78. O. Bureš), Smrž, Šinogl, Linet – Žídek, Mičunda. Trenér: Jiří Mika.