„Na poměry krajského přeboru to byl opravdu výborný zápas s maximálním nasazením z obou stran. Konečná remíza je spravedlivá," míní losinský trenér Jiří Mika.

„Já osobně jsem moc spokojený, především jsme předvedli zcela jiný výkon než minulý týden. Zkrátka se potvrdilo, že s dobrým soupeřem se vždy hraje daleko lépe," uvedl dále Jiří Mika.

Hlavně v první půli měl lázeňský celek více ze hry, když se hrálo především na polovině hostů, domácí si pak vytvořili i více vyložených šancí.

Nejprve se po pasu Šinogla mezi stopery dostal do úniku Linet, v šestnáctce však nedokázal prostřelit gólmana, o chvíli později z podobné akce neuspěl ani Král.

Svou aktivitu domácí nakonec korunovali až těsně před přestávkou, kdy po rohu se ze skrumáže trefil pravačkou Petr Linet – 1:0.

Druhá půle se následně odehrávala převážně v režii hostů, kteří měli hodně pokusů ze střední vzdálenosti, v 54. minutě se pak dokázali prosadit.

Akci důrazného Režného na zadní tyč sice stačili losinští hráči ještě na poslední chvíli odvrátit, ze druhé vlny se ale vojelem trefil Kopp – 1:1.

„Po přestávce protivník ukázal svou sílu, řada rychlých nahrávek, zkrátka o sobě hosté věděli," říká Jiří Mika.

„Nás může mrzet, že za stavu jedna nula jsme měli šanci přidat druhý gól, ten mohl být zlomový, asi bychom pak zápas dotáhli do vítězného konce," dodal trenér Velkých Losin.

„V první půli byli domácí důraznější, své hráče jsem však na tohle upozorňoval, že Losiny budou těžký soupeř a jejich hráči nám těžko budou uhýbat," přidal se s hodnocením trenér Nových Sadů Karel Trnečka.

„Teprve po důraznějším pohovoru během přestávky se náš výkon zlepšil a potom jsme soupeře přehrávali, především díky kondici a dobré kombinaci," řekl dále kouč hostů, jenž stejně jako jeho protějšek ocenil kvalitu utkání.

„Zápas měl opravdu hodně solidní úroveň, určitě se musel líbit i divákům, hrálo se nahoru dolů se spoustou šancí a soubojů, oba týmy hrály naplno," doplnil Karel Trnečka, jenž v Losinách postrádal zraněné opory Papicu a Andreeva.

Velké Losiny a Nové Sady si poté i ve svých druhých zápasech jarní části krajského přeboru připsali nerozhodný výsledek.

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – FK Nové Sady 1:1 (1:0)

Branky: 41. Linet – 54. Kopp.
Velké Losiny: Hatala – J. Gargulák, M. Gargulák (70. Jenčke), Kupčík, Tejkl (90. Kováč) – Nýdecký, Smrž, Král, Šinogl – Uvízl, Linet. Trenér: Jiří Mika.
Nové Sady: Zbořil – Kopp, Navrátil, Vacek, Maliňák (60. Alexa) - Hodis, Dvořák, Škoda – Blaha, Dvorský (85. Šrom) – Režný. Trenér: Karel Trnečka.