Mohelnice – Slavia 17 3:1(2:0)
Góly: 26. Kloss, 43. Šrot, 60. Havlíček – 87. Navrátil. Mohelnice: Blümmel – Koňarik (Baďura), Rosůlek, Čihulka, Mičker, Macák, Kloss (Hlaváč), Šrot, Heidenreich (Navrátil), Havlíček, Masopust (Rabenseifer).

Mohelnice patří už několik sezon k předním týmům krajského přeboru, na jaře jí dokonce unikl ze druhého místa postup do divize (původně měla ukončit ve třetí lize činnost Lipová a posunout se až do okresního přeboru, takže ze župy by do divize šly dva celky), po divizi budou Mohelničtí patrně pošilhávat i letos. V generálce na příští víkend, kdy začíná nová sezona, si pozvali mladíky ze Slavie Praha.

Výběr sedmnáctiletých kluků v typických červenobílých dresech Slavie by měl patřit k favoritům letošní nejvyšší dorostenecké ligy, ovšem v konfrontaci s dospělými hráči Mohelnice, z nichž řada je hodně urostlých, bylo znát, že mají z fyzické převahy domácích respekt. Však také jejich kouč Michal Prokeš o přestávce nabádal své svěřence, ať se nebojí. „Bylo vidět, že mají trošku strach. Ale měli velmi dobře zorganizovanou hru, proto nás těší, že jsme je překonali herně, a ne silou. Na přátelák se navíc hrál hezký fotbal,“ konstatoval Aleš Heidenreich, vedoucí týmu Mohelnice. V sobotu už Mohelnické čeká doma Přerov.