Sulko aktuálně drží desátou příčku, Slavoj je předposlední s dvoubodovým náskokem před Litovlí.

„Byl to takový zápas o šest bodů, je začátek jara a bylo vidět, že ani jeden z týmů nechce udělat zbytečnou chybu a prohrát," prozradil úvodem trenér Zábřehu Jaroslav Appl.

Jeho svěřenci hned v úvodu museli čelit obrovské šanci hostů, kdy jeden z kojetínských borců přeloboval gólmana a míč prošel jen těsně vedle levé tyče.

V dalším průběhu střetnutí přesto diváci příliš mnoho zajímavých momentů neviděli, duelu sice nechybělo tempo, ale většinou se spíše bojovalo o každý míč a šancí bylo opravdu minimum.

V první půli stojí za zmínku snad jen pokus zábřežského kapitána Lukáše Oklešťka, jenž však v obležení protihráčů vystřelil pouze nad branku, těsně před přestávkou pak Martin Lepka v dobré pozici zamířil hlavičkou jen do připraveného gólmana.

„Po změně stran už to bylo o tom, kdo dá gól, tak vyhraje, ale ani jednomu z mužstev se nakonec skórovat nepodařilo. My jsme ke konci měli několik možností zápas rozhodnout, jenže protivník si přijel pro bod a taktickým střídáním v závěru nás nepustil do tlaku a výsledek si pohlídal," doplnil Jaroslav Appl.

„Celkově to bylo tvrdé a běhavé utkání, ale s řadou nepřesností. Sice jsme doma ztratili, ale na druhou stranu neprohráli. Teď se musíme pořádně nachystat na další zápas, když nás čeká derby ve Velkých Losinách, na které se všichni moc těšíme," prozradil závěrem Jaroslav Appl.

Zápas 19. kola krajského přeboru TJ Sokol Lázně Velké Losiny versus SK Sulko Zábřeh se hraje v neděli 27. března od 15:30 hodin.

SK Sulko Zábřeh – FK Slavoj Kojetín – Koválovice 0:0

ŽK: Němec, Puchr, Lepka – Saitz, Panák, Zezula. Rozhodčí: Motal – Běhal, Kopecký. Diváci: 130.

Zábřeh: Toman – Neumann, Lepka, Němec, Lukas – Žanda, Král, Okleštěk, Valenta – Šafář (73. Hýbl), Puchr. Trenér: Jaroslav Appl

Kojetín: Gajdoš – Ernst, Saitz, Panák, Srbecký, Rybovič, Řezáč (94. Šafránek), Dušan Židlík (90. Daniel Židlík), Zezula (88. Mareček), Dočkal, Javořík. Trenér: Tomáš Hrdlovič.