V duelu proti účastníkovi I. B třídy pak Šumperk přišel o gólmana Kreizla, který byl nucen kvůli potížím se zády již po patnácti minutách opustit hřiště.

„Pomalu už máme problém dát dohromady sestavu na zápas. Teď už jenom doufám, že všichni kluci dorazí na sraz a nikdo další nevypadne," posteskl si kouč Šumperku Bohdan Hecl v sobotu dopoledne před odjezdem k dalšímu klání přípravy proti 1.HFK Olomouc.

Středeční klání s Jindřichovem následně domácí hráči definitivně rozhodli ve svůj prospěch až během druhé půle, když v úvodu ještě hosté relativně drželi se svým zkušenějším protivníkem krok.

„Do přestávky Jindřichov docela stíhal fyzicky, potom ale odpadl. Pro nás to byl takový lepší trénink a je dobře, že jsme mohli být v zápasovém vytížení," uvedl ve zkratce k zápasu uplynulého pracovního týdne Bohdan Hecl.

Ani soupeř z Hanušovicka pak nenastoupil v úplně optimálním složení a ve druhé části tak prořídlé řady Jindřichova doplnil šumperský asistent trenéra Zdeněk Opravil.

FK Šumperk – Olpa Jindřichov 8:1 (2:0)

Branky Šumperku: Podhorný 2, Kotzmann 2, Málek 2, Demeter, L. Horák.

Šumperk: Kreizl (15. Šafář) – Morong, Španihel, Jindra, Jurásek – Reichl, Demeter – L. Horák, Kotzmann, Rýznar – Podhorný. Střídali: Hruda, Miterko, Málek. Trenér: Bohdan Hecl.