Uničov nastoupil na umělce Tyršova stadionu proti diviznímu Šumperku po týdenním soustředění v loučenském penzionu Gól a hráči patrně hledali nějaký čas zbytky sil. Třikrát během úvodních minut udělali nevídané chyby, které šumperští borci přesvědčivě potrestali. V 7. minutě tak domácí vedli 3:0.

Hosté se ale ještě do přestávky rozběhali, stačili snížit na rozdíl jediného gólu a pak patrně utéct z další hrobařovy lopaty, když Woitek ve 45. minutě nedal penaltu (za faul na Gábora), jeho záměr uničovský gólman vystihl. Je otázkou, jak by hosté ve druhé půli otáčeli zápas za stavu 4:2.

„Faktem je, že hosté měli větší herní kvalitu, zpočátku bylo znát, že toho mají po soustředění plné zuby, ale když se rozhýbali, byli lepší. My nepodali špatný výkon, ale soupeř byl prostě nad naše síly," konstatoval šumperský kouč Petr Strnad.

Také hosté kopali penaltu, když v rohu šestnáctky fauloval Zatloukal, na rozdíl od domácího exekutora ale Krč proměnil.

FK SAN-JV Šumperk – SK Uničov 3:5 (3:2)

Branky: 2. Gábor, 5. Šinogl, 7. Gábor – 11. Krč, 32. Tögel, 58. Jeřábek, 68. Jeřábek, 88. Krč (p.k.).
Šumperk: Kreizl – Hruda, Z. Horák, Patsch, Macek – L. Reichl, L. Horák – Bajger, Woitek, Šinogl – Gábor. Střídali: Macura, Nimmerrichter, Klemsa, Bříza, Zatloukal. Trenér: Petr Strnad.