Nutno ale říci, že Šumperku se vstup do soutěže příliš nevydařil.

„Začátek ideální neměli, pro mě je to ale stále mužstvo, které řadím k největším favoritům soutěže,“ podotýká trenér Dolního Benešova Tomáš Kamrád.

„Mají kvalitní tým, včetně nejlepšího střelce Pobuckého. Hráče jsme na něj upozorňovali. Na druhou stranu to ovšem nebude jen o Pobuckém. Musíme stejně jako proti Opavě hrát koncentrovaně a být důrazní v osobních soubojích, jenom tak můžeme pomýšlet na úspěch,“ uvedl trenér Dolního Benešova a dodal: „Uděláme všechno proto, abychom uspěli. Hráči se v minulém utkání přesvědčili, že dokáží hrát s každým.“

Co se týká sestavy, tak v té dolnobenešovské se dají očekávat změny. „Vzhledem k tomu, že nás ve středu čeká vložené kolo, k nějakým změnám může dojít. Musíme dobře rozložit síly,“ prozradil Tomáš Kamrád.

Změny v sestavě naopak nečekejte u Šumperku, otazník visí pouze nad dvoumetrovým záložníkem Lukášem Reichlem, který v minulém týdnu absentoval kvůli svalovému zranění.

„Je ale pravděpodobné, že Lukáš nastoupí. Jinak zatím žádná další zranění či nemoci hlášené nemám,“ říká Vladimír Dostál, místopředseda klubu FK SAN-JV Šumperk.

Cíl pro šumperské fotbalisty v utkání s Benešovem je jasný: „Hrajeme doma a musíme vyhrát. Nic jiného tvrdit nebudu. Máme za sebou dvě prohry na hřištích soupeřů a nebudu zastírat, že jsme si to představovali trošku jinak. Ztrácet body doma si prostě nemůžeme dovolit,“ připouští Dostál.

Šumperk zatím herně ani jednou nepropadl, dusí ho ale mizerná produktivita. „Máme hodně šancí, ale kromě Pobuckého nejsme schopní střílet góly. Je to ale opravdu jen o tom, že to zlomíme, herně jsme na tom dobře, proto jsem klidný. Dobré výsledky určitě přijdou,“ věří Vladimír Dostál.

Zápas FK SAN-JV Šumperk versus FC MSA Dolní Benešov se hraje v neděli 30. srpna od 16.30 hodin