Přitom druhý tým 3. ligy nastoupil snad poprvé v přípravě v téměř kompletním složení, dosud řada hráčů léčila zranění či virózy.

„Jsem zklamaný, z nasazení, z výkonu. Nastoupili jsme už v celkem konsolidované sestavě, ale hráli jsme velmi špatně,“ konstatoval kouč Zábřehu Jiří Balcárek.

Zábřeh vedl, po přestávce si ale dal vlastní gól Jirka Barcal, pak soupeř skóroval z penalty.

„Přípravu nehraji na výsledky, ale přece jen, soupeř je divizní tým, měli jsme s ním sehrát jiný zápas. Chybělo mi nasazení. To, že jsme v plné kondiční přípravě a hráči jsou unavení, to neberu,“ pokračoval Balcárek.

Nedobrý výkon Sulka patrně nezůstane bez odezvy. „To tedy ne, už mám nějaký nápad v hlavě, co, to ale nebudu do novin říkat,“ uvedl zábřežský trenér.

V týmu Sulka se objevil Doubek, který naposledy hrál za Znojmo, a Punčochář, hráč Dětmarovic, který na podzim nastupoval za divizní Havířov.

Zábřehu nyní končí kondiční část zimní přípravy, o víkendu mají hráči volno, v dalším týdnu startuje herní část přípravy.

Ve středu 24. února sehraje Zábřeh přípravné utkání s HFK Olomouc, zatím se ale neví, kde, kluby se teprve na místu konání budou domlouvat.

V sobotu 27. února čeká Sulko utkání v Karviné.

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Sulko Zábřeh 2:1 (0:1)

Branka Zábřehu: Richter.
Zábřeh: Bednár (Bárta) – Krejčí, Kalvoda, J. Barcal, Kulíšek – Michalčák, Štětina, Doubek, Richter – Jančík, Punčochář. Střídali: Dvořák, Vodák.