Než se domácí stačili rozkoukat, bylo to 0:1. Již v 1. minutě pěknou kombinaci po pravé straně zakončil přesným centrem Strupek a Hloušek otevřel skóre. Na druhé straně střílel Václavský, ovšem nad.

V 5. minutě měli hosté další gólovku, když Garstkův centr Bartoš po kolizi se spoluhráčem neudržel, ale Flanderka při pokusu o dorážku míč minul. Tři minuty nato měl dobrou příležitost domácí Uvízl, ale jeho přímý kop z nebezpečné vzdálenosti Urbánek vyrazil.

O minutu později Švajda odkopem nastřelil domácího hráče, míč se odrazil k volnému Vladimíru Mičovi, který z jedné přestřelil Urbánkovu branku.

Ve 14. minutě se z vlastní poloviny vydal s míčem König, před šestnáctkou přihrál Hlouškovi, jeho ránu Bartoš vyrazil přímo před nabíhajícího Krpce, pro kterého nebyl problém doklepnout do prázdné – 0:2.

Poté převzali otěže techničtější hosté a pálili jednu šanci za druhou. Nejprve ve 20. minutě po rohovém kopu zastoupil svého gólmana na brankové čáře domácí hráč po střele Švajdy. Totéž se povedlo o dvě minuty později Křesinovi při gólové střele Hlouška.

Ve 38. minutě zahrával Pospíšil roh, k přetaženému centru se dostal Krajčovič, přiťukl míč Flanderovi, jeho střelu však Bartoš bravurně vyškrábl na další rohový kop.

Ve 42. minutě mohli domácí snížit, po špatné přihrávce Strupka se řítil osamocený Uvízl na gólmana Urbánka, udělal mu kličku, ale z úhlu vystřelil podél branky vedle.
Minutu nato měl na hlavě další gól Hloušek, ovšem na brankové čáře opět úřadoval obránce Křesina.

Ve druhé půli se ze hry hostů až na málo výjimek vytratila přesnost, hráči se utápěli v kličkách a koncovka rovněž nestála za nic.

V 67. minutě se po akci Krpce zjevil Hloušek sám před Bartošem, ale pálil pouze do něj. Poté měli další šance Zbořil, dvakrát Hloušek, König a Garstka, ovšem bez gólového efektu. Domácí se po pauze zmohli pouze na pár pokusů z dálky, rovněž bez úspěchu.

Sokol Vikýřovice - FK Sokol Bouzov 0:2 (0:2)

Branky: 1. Hloušek, 14. Krpec. Rozhodčí: Jiří Němec. ŽK: Korger, Křesina, Václavský - Krajčovič. Diváků: 80.
Vikýřovice: Bartoš – I. Malý (48. Kubíček), Svoboda, P. Černohous, V. Mičo - Tomášek, T. Černohous (75. J. Malý), Korger, Křesina - Uvízl, Václavský (87. M. Mičo). Trenér: Petr Černohous.
Bouzov: Urbánek – Strupek, Flanderka, Švajda, Dvořáček -Pospíšil (68. Zbořil), Krajčovič, König, Garstka (88. Voslař) - Krpec, Hloušek. Trenér: Ladislav Crha.