Hned v 5. minutě zápasu skórovali domácí z rychlého protiútoku, kdy chybovala obrana hostů a aktivní Lakomý přihrál před branku Tefferovi, který zakončoval pohodlně k levé tyči (1:0). Ve 14. minutě Havlíček přihrál skvěle Hlaváčovi do běhu, ale ten přízemní střelou mířil těsně vedle levé tyče. V 18. minutě zahodil tutovku Salamon, kterému přihrával za obranu Hlaváč, šel sám na domácího gólmana, ale ve finále trefil pouze jeho padající tělo. Ve 22. minutě kopal Ďurček rohový kop, který za záda bezmocného Macka hlavou uklidil Hlaváč (1:1).

Ve 30. minutě zahrozili domácí z vymyšleného trestného kopu z hranice šestnáctky. Ve 33. minutě opět selhal Salamon, když místo přihrávky na volného Josefa Mikeše napálil balon vedle levé šibenice.

Ve 48. minutě centroval do pokutového území domácích Havlíček, který trefil ruku domácího obránce, ale penalta se nepískala. V 56. minutě následovala akce domácích v podání Odstrčil - Lakomý, ale Morávek skvěle vyrazil rukou a Dajčar stačil odkopnout balon do bezpečí. V 57. minutě perfektně odcentroval zprava Odstrčil a Prokop přesně zakončil hlavou k levé tyči (2:1). V 65. minutě se vyznamenal domácí gólman Macek, který konečky prstů vyrazil na roh trestný kop Josefa Mikeše z 18 metrů, který nasměroval kolem zdi k pravé tyči z 18 metrů.

V 70. minutě zazdil další tutovku Salamon, když špatně trefil mimo tyče Ďurčekův centr na malé vápno. V 72. minutě se vyznamenal proti Šponarově střele parádním zákrokem gólman Morávek. V 83. minutě byl sražen v pokutovém území domácích unikající Salamon, ale k podivu všem přítomným se pískal jeho útočný faul. V 89. minutě vytasil opět skvělý zákrok Morávek, který zneškodnil Tefferovu hlavičku z bezprostřední blízkosti před jeho brankou.