Starší žáci: Baník Ostrava - Šumperk 6:0 (1:0)

Šumperk: Kapl – Minařík, Smrž, Pospíšil, Třetina, Rýznar, Demeter, Kotzmann, Marcinov, Hoško, Strnad, Dostál, Nemeth, Šafář.

V předehrávaném kole kvůli účasti čtyř šumperských hráčů na reprezentaci kraje v Anglii se výrazně prosadil Baník zejména zásluhou Holešínského, autora čtyř branek a na zbývajících dvou měl výrazný podíl. Tentýž hráč rozhodl i podzimní zápas v Šumperku třemi góly (2:3). Šumperští nevyužili ani jednu z velkých šancí, a proto utkání skončilo tenisovým výsledkem

Starší žáci: Šumperk – Hranice 4:0 (1:0)

Branky: Strnad 2, Demeter, Pospíšil.

Zápas se odehrával za výrazné převahy domácích a výhra mohla být mnohem výraznější. Soupeř si v podstatě žádnou vážnou brankovou příležitost nevypracoval.

Mladší žáci: Baník Ostrava - Šumperk 1:0

Šumperk: Skýva Miroslav - Šula Davor, Hél Miroslav, Matyáš Michael, Vyhlídal Jan, Ondráček Jakub, Pham The Huynh Duc, Kolomazník Patrik, Ševčík Jiří, Najman Tomáš, Hilbert David, Hejl Ladislav, Kašpar Jakub, Šimek Jakub, Anděl David, Zatloukal Filip, Španihel Daniel.

Porážka v Ostravě byla vůbec první ztrátou bodů v sezoně, i nadále však Šumperk divizi vede před Třincem.

Mladší žáci: Šumperk - Hranice 8:0 (5:0)

Branky: Hejl Ladislav 2, Kolomazník 2, Vyhlídal, Španihel, Hél Miroslav, Ševčík.