V zápase, který byl během druhé části na delší dobu přerušen kvůli silnému dešti, se jako první ujali vedení hosté. Po přestávce Loučná stačila srovnat krok a byla lepším týmem. Štěstí se ale nakonec přiklonilo na stranu soupeře, který dal v poslední minutě hlavou vítězný gól.

Celek Písečné musel do duelu proti Medlovu nasadit gólmana z béčka, což v konečném účtování hrálo velkou roli, když většina branek šla právě na vrub brankáře.

Domácí sice rychle vedli, protivník však třemi trefami v řadě otočil výsledek. Těsně před závěrem ještě Písečná snížila, potom ale inkasovala z penalty počtvrté.

Dobrý start do zápasu měly oslabené Vikýřovice na hřišti favorizovaných Zlatých Hor, kde šli jako první do trháku hosté. Zakřiknutí domácí se rozehráli až po přestávce, když ve druhém dějství soupeři prakticky nic nedovolili a navíc stačili otočit nepříznivé skóre. Dvěma góly se na výsledku podílel kanonýr Martin Sklenařík.

Povinnou výhru s Vidnavou si na svém hřišti připsali hráči Loštic. Přestože domácí nepředvedli na těžkém podmáčeném terénu nic mimořádného, po zásluze přehráli odevzdaně hrající poslední celek soutěže. Ke třem vstřeleným gólům ještě stačili čtyřikrát orazítkovat brankovou konstrukci.

S těžkým terénem se pak příliš nevyrovnal lídr tabulky z Oskavy, který tentokrát pouze remizoval se Šumvaldem na jeho trávníku. Teprve podruhé v jarní části soutěže tak vedoucí tým ztratil body a podruhé za nerozhodný výsledek.

V závěru může hosty mrzet nevyužitá přesilovka, když po červené kartě domácích dohrávali dvacet minut proti deseti.

Spartak Loučná – SK Bělkovice 1:2 (0:1)

Branka Loučné: 60. Š. Hudec.
Loučná: Kulhánek – Šabršula, Svedek, Hrdlička, D. Křepský, Hložánka, M. Křepský, B. Hudec, Čeloud (60. Dirgas), Novotný, Š. Hudec.

TJ Písečná – Medlov 2:4 (1:1)

Branky Písečné: 6. Šoltys, 85. Svoboda.
Písečná: Kroupa – Novák, Svoboda, L. Zajac (70. Rajský), V. Zajac, Streit, Maceček (20. Guzej), Petr Sogel, Šoltys, Pavel Sogel, Čuj ml. (70. Babjak).

Zlaté Hory – Sokol Vikýřovice 3:1 (1:1)

Branky: 43. Bota, 55. (p. k.) a 58. Sklenařík – 20. J. Uvízl.
Zlaté Hory: Jurčák – Máčal, Křivan, Šťastný, Čermák, Šos, Stavinoha, Minka, Bota (70. Biedrava), Adamec (80. Závěšický), Sklenařík.
Vikýřovice: Bartoš – Svoboda, P. Černohous, Křesina, Tomášek, Kubíček, Bezdíček, Kubín, Sitta, Tesař, J. Uvízl.

SK Loštice – TJ Vidnava 3:0 (2:0)

Branky: 12. Salamon, 42. Vinkler, 58. Dajčar.
Loštice: Morávek - Hejný, Plhák, Petruška, Fialek (75. Novák), Dajčar, Josef Mikeš, Hlaváč, Vinkler, Ďurček, Salamon (75. Másilko).
Vidnava: Bašný – Zdražil, Novosad, Patkáň, Bakeš, Otmar Bednařík, Šebesta, Ondřej Bednařík, Sedlák, Červík (80. Kapuš), Bula.

SK Šumvald – Jiskra Oskava 2:2 (2:1)

Branky Oskavy: 28. Nesset, 60. Siegel.
Oskava: Zorek – Siegel, Šimko, Novák, Kovač, Míka, Dlugoš, Strnad, Plachý, Nesset (75. Navrátil), Šulc (30. Procházka).

tabulka