V závěru pak jen stačili zkorigovat vývoj trefou z penalty.

Tradiční derby mezi Loučnou a Vikýřovicemi nakonec rozhodl ve svůj prospěch tým Spartaku, když v závěru uspěl z pokutového kopu.

V zápase však jako první vedli hosté a Loučná musela dotahovat. Po přestávce pak výsledek i otočila, ale soupeř, který dohrával po vyloučení Svobody v deseti, stačil vyrovnat. Pak ale doplatil na ruku v šestnáctce.

Na první gól čeká i po čtvrtém kole celek Písečné, který je nyní s hrozivým skóre 0:12 poslední. Naposledy vysoko prohrál v Medlově, kde domácí udeřili již ve 3. minutě.

Střelecké trápení demonstroval tým z Jesenicka i v tomto klání, když ze svých šancí trefil tyčku a břevno.
Jediná inkasovaná branka znamenala prohru Leštiny na hřišti Šumvaldu, který tak doposud neztratil ani bod a vede tabulku soutěže. O svém vítězství nad loňským účastníkem krajského přeboru však domácí rozhodli až necelých pět minut před koncem zápasu.

Neuspěl ani další sestoupivší tým z župy Štíty, které před vlastními diváky podlehly Troubelicím. Domácí nastoupili netradičně na tři útočníky, přesto nakonec zaznamenali jen jediný gól, jímž vyrovnali v první půli na 1:1. Po příchodu z kabin však ve druhém dějství strhli hosté výsledek na svou stranu.

Sokol Bludov – SK Loštice 1:2 (0:0)

Branky: 80. J. Polášek (p. k.) - 71. Ďurček (p. k.), 73. Havlíček.
Bludov: Hegedüs – Doskočil (63. Nimrichtr), Podhorný, Breckl, Lukas – Jendřišák, Štodt, J. Polášek, Pelc (75. Provazník), Adam – Lipka.
Loštice: Morávek - Ďurček, Jan Mikeš, Petruška, Dajčar - Havlíček, Josef Mikeš, Koňarik, Havlík (46. Hejný) - Salamon, Hlaváč.

Spartak Loučná – Sokol Vikýřovice 3:2 (1:1)

Branky: 35. a 86. (p. k.) Svedek, 57. Stromšík - 29. Svoboda, 80. Bezdíček.
Loučná: Kulhánek – Šabršula, Svedek, Hrdlička, M. Křepský – Hložánka (77. Čeloud), Špička, B. Hudec, Sitta – Stromšík (87. Partisch), Š. Hudec (82. Valov).
Vikýřovice: Bartoš – M. Uvízl, Svoboda, L. Mičo (70. M. Mičo), Korger – Tesař (46. Valášek), Křesina, Malý, Václavský – J. Uvízl, Bezdíček.