Ve vyrovnaném utkání se loňský účastník župy ujal vedení, hosté z města tradičních tvarůžků ale stačili ještě do poločasu vyrovnat. Po přestávce pak zajistil Štítům zisk tří bodů a posun na druhé místo tabulky Prokop.

Na koncovku dojela ve Štěpánově Loučná, která nevyužila dobrý nástup do zápasu, kdy měla navrch a naopak těsně před půlkou sama inkasovala. Ve druhém dějství navíc hosté neproměnili penaltu. Úspěšný pokutový kop v závěru pak definitivně zpečetil výhru domácích.

Cennou výhru vybojovaly Vikýřovice na hřišti Moravského Berouna. Dlouhou vyrovnaný duel rozhodl v 55. minutě po centru do vápna Bezdíček. Ve zbytku hry sice domácí mohutně tlačili, hosté ale těsný výsledek uhájili až do závěrečného hvizdu.

Těžký debakl utrpěl nováček z Bludova v Medlově, kde zcela zaspal již první poločas, během kterého domácí pětkrát skórovali. Potom přidal Medlov ještě šestý gól.

O mnoho lépe si nevedla ani Písečná v Bouzově, kde sice odehrála se soupeřem dobrý zápas, přesto nakonec podlehla rozdílem třídy 4:0.

Stejným výsledkem vyprovodili Leštinu fotbalisté Troubelic, kteří svému protivníkovi dali lekci z produktivity. Zatímco domácí trefili téměř vše, na co sáhli, hosté v koncovce naprosto pohořeli.

Sokol Štíty – SK Loštice 2:1 (1:1)

Branky: 5. Teffer, 57. Prokop - 22. Hlaváč.
Štíty: Macek - Šponar, Prokop, Šlesinger, Smrčka - Janků, Sedláček, Hollý, Odstrčil - Lakomý, Teffer
Loštice: Morávek - Ďurček, Hejný, Petruška, Dajčar - Havlíček, Koňarik, Hlaváč, Jakub Mikeš (68. Havlík) - Josef Mikeš, Salamon.

TJ Štěpánov - Spartak Loučná 2:0 (1:0)

Branky: 42. Tichý, 84. Rak (p. k.).
Loučná: Mucha – Losert (72. Šabršula), Partisch, Svedek, M. Křepský – Sitta, Špička, B. Hudec, Lokšík – Hložánka, Š. Hudec.

Granitol Moravský Beroun – Sokol Vikýřovice 0:1 (0:0)

Branka: 55. Bezdíček.
Vikýřovice: Bartoš – Malý, Bezdíček, T. Černohous, Křesina – Kubíček (46. Václavský), Tomášek, Korger, V. Mičo – M. Mičo, J. Uvízl.