Hosté se v sobotním klání jako první ujali vedení, potom však domácí stačili výsledek otočit a svůj těsný náskok následně dlouho kontrolovali. Nakonec ale doplatili na chyby svého gólmana, který nejprve špatně vyběhl a později zavinil penaltu, z níž Jeseník vsítil rozdílový gól.

Nerozhodným výsledkem se rozešli fotbalisté Leštiny a Mohelnice B, když oba góly zápasu padly již během první půle. Nejprve se po individuální akci Mičundy prosadil Klimeš a hosté vedli. Vyrovnání pak pro Leštinu záhy zařídil po centru Smékala zakončující Puchr.

Bez své brankářské jedničky Pavla Hegedüse neuspěli hráči Bludova na hřišti Moravského Berouna, odkud si odvezli vysokou porážku. Dlouho sice drželi hosté se soupeřem krok, po první inkasované brance ale jejich výkon postupně začal uvadat.

Kontakt se špičkou tabulky stále drží fotbalisté z Písečné, kteří tentokrát vybojovali bod na půdě Medlova, kde dokonce vedli díky trefě Streita ze závěru první části. Deset minut před koncem však domácí stihli vyrovnat, když o dělbě bodů rozhodl Král.

Ani jediného gólu se nedočkali diváci v Troubelicích, kam zavítal v roli favorita druhý celek I. A třídy Štíty. Hosté však dorazili do dějiště zápasu kvůli marodce bez několika opor. V závěru pak mohli strhnout skóre na svou stranu, když od 80. minuty dohrávali domácí pouze v deseti.

Sokol Vikýřovice – FK Jeseník 2:3 (1:1)

Branky: 29. Václahovský, 54. Tomášek – 22. Kubík, 72. Woitek, 77. Bříza (p. k.).

Vikýřovice: Doubrava – Křesina, Korger, P. Černohous, Bezdíček – T. Černohous, Malý, Tomášek, M. Mičo – Kubíček, Václahovský (80. Václavský).

Jeseník: Pastucha – Dohnal (34. T. Glac), Cundrla, Keltner, P. Glac – Kubík (72. Jurčák), Macura, Mlynář, Bříza – Kučera, Woitek

Sokol Leština – FK Mohelnice B 1:1 (1:1)

Branky: 22. Puchr – 11. Klimeš.

Leština: Pobucký – Lukas, Hampl, Neumann, Musil – Polášek (60. J. Volek), Janíček, Král, Jurenka - Puchr, Smékal.

Mohelnice B: Šikl – Dokoupil, Nimerfroh, Rousek (40. Bílek), Konečný – Heidenreich, Strnad (81. Bača), Šrot, Kožela, Klimeš – Mičunda (46. Falout).

Granitol Moravský Beroun – Sokol Bludov 3:0 (1:0)

Branky: 30.Frančák, 50. Lofítek, 54. Klusák

Bludov: Zedník – Adam (80. Lokšík), Podhorný, Štodt, Jendřišák (75. Doskočil) – Špička (46. L. Breckl), M. Breckl, Vývoda, Valenta, Wagner – Nimrichtr.

Medlov – TJ Písečná 1:1 (0:1)

Branky: 80. Král – 41. Streit.

Písečná: Jiří Červenka – Streit, Zykmund, Sáblík, Šoltys (46. Hanzlík) - Novák, Přecechtěl, Hložánka, Slavík – Petr Sogel, Jakub Červenka (55. Maceček).

Sokol Troubelice – Sokol Štíty 0:0

Štíty: Hajtmar – Šlesinger, Viktorin (80. Habermann), Prokop, Sedláček – Kropáček (70. Blümmel), Hollý, Čech, Jurásek – Teffer (60. Hendrich), Lakomý.

Ostatní výsledky 17. kola: Štěpánov - Konice B 1:0 (1:0), Šumvald – Šternberk 0:4 (0:2)