Lázeňskému týmu vůbec nevyšel vstup do zápasu, když v 7. minutě prohrával již dvoubrankovým rozdílem a do přestávky inkasoval potřetí. Ve 45. minutě navíc jesenický Keltner vyfasoval červenou kartu a zbytek duelu museli hosté dohrávat pouze v deseti.

Cenný bod v honbě za záchranou v I. A třídě uhrál záložní celek Mohelnice na hřišti Štěpánova, kde hosté hned dvakrát odpověděli vyrovnáním na vedení protivníka. O setrvání v soutěži však bude muset mohelnický výběr zřejmě bojovat až do posledních kol.

Po první půli držela remízu v domácím prostředí Písečná s béčkem Konice, jenže dva slepené góly nasměrovaly hosty za výhrou. Domácí sice ještě stačili snížit na 2:3, v samotném závěru utkání ale Konice definitivně zpečetila zisk tří bodů.

Kritická začíná být situace posledních Vikýřovic, jenž i nadále zůstávají s odstupem poslední. V sobotním domácím klání proti Moravskému Berounu se sice Sokol jako první ujal vedení, ale dvě trefy hostů ve druhé půli v rozmezí jediné minuty znamenaly výhru Granitolu.

Již během prvního poločasu se zrodil konečný výsledek zápasu Leštiny s Troubelicemi. Jako první skórovali domácí, ale soupeř stačil rychle odpovědět. Těsně před přestávku pak zajistil Leštině tři body svou druhou trefou v utkání Trunkát.

Přestože fotbalisté Štítů nastoupili v Šumvaldu na hrotu hned se třemi útočníky, dali nakonec jediný gól a domů se vracejí bez bodového zisku. Domácí nakročili za výhrou dvěma slepenými brankami v rozmezí dvou minut, později sice hosté snížili, ale Šumvald pojistil výsledek třetí trefou.

Ve vyrovnaném utkání v Medlově drželi dlouho hráči Bludova bezbrankový výsledek, jenže po přestávce v krátkém sledu dvakrát inkasovali vinou nedůrazu před vlastní brankou. A když potom hosté nevyužili několik svých šancí, vracejí se domů s prázdnou.

FK Šternberk - FK Jeseník 4:0 (3:0)

Branky: 2. Valtr, 7. Jurečka, 43. Mudrák, 54. Coufal.
Jeseník: Pastucha – Macura (65. Skoupil), Cundrla, Keltner, P. Glac – Kysela (55. Furik), Nepožitek, Mlynář, Bříza – Kučera (72. Jurčák), Woitek.

TJ Štěpánov – FK Mohelnice B 2:2 (1:0)

Branky: 30. Tichý, 65. Donda – 46. Kožela, 73. Falout.
Mohelnice B: Bača – Mach, Rousek, Nimerfroh, Konečný  (46. Kožela) – Heidenreich, Šot, Bayer, Falout, Strnad (69. Klimeš) – Mičunda.

TJ Písečná – Sokol Konice B 2:4 (1:1)

Branky: 26. Petr Sogel, 68. Novák – 12. a 60. Kryl, 65. Muzikant, 89. Kořenovský.
Písečná: Jiří Červenka – Streit (70. Baroš), Zykmund, Sáblík, Šoltys – Novák, Hložánka, Přecechtěl, Slavík – Petr Sogel, Maceček.

Sokol Vikýřovice – Granitol Moravský Beroun 1:2 (1:0)

Branky: 25. Křesina – 60. Chaloupka, 61. Handl.
Vikýřovice: Bartoš – Václavský, P. Černohous, Korger, Křesina – Malý, Poláček (70. Václahovský), Kubíček, Tomášek – M. Mičo, Bezdíček.

Sokol Leština – Sokol Troubelice 2:1 (2:1)

Branky: 13. a 45. Trunkát – 35. Pur.
Leština: Pobucký – P. Volek, Lukas, Neumann, Musil – Hampl, Král, Trunkát (80. Janíček), Smékal – Polášek, Puchr.

SK Šumvald – Sokol Štíty 3:1 (2:0)

Branky: 18. a 20. Veselý, 65. Jořenek – 50. Lakomý.
Štíty: Hajtmar – Šlesinger, Prokop, Viktorin, Hollý – Jurásek, Sedláček, Janků – Čech, Lakomý, Odstrčil.