Vedoucí tým tabulky Medlov pak nepřišel o svou neporazitelnost ani na hřišti v Jeseníku, kde po bezbrankové první půli dali hosté po přestávce soupeři řádnou lekci a čtyřmi góly mu vzali naději na dobrý výsledek. V samotném závěru lázeňský celek přesto zaznamenal alespoň čestný úspěch.

V derby Bludova se Štíty měli hosté parádní nástup do zápasu, když se hned ve 3. minutě ujali vedení. Potom se domácím podařilo srovnat krok, když zahrávali standardku a prosadili se díky úspěšně dorážce. Šťastnějším týmem nakonec byly Štíty, když v závěru strhly výhru na svou stranu.

Pouze dvacet minut dokázala hrát fotbal Písečná na hřišti Štěpánova. Hosty však srazily do kolen vlastní školácké chyby a o půlce měli na kontě již čtyřgólové manko a bylo rozhodnuto. Po přestávce poté domácí dokázali výsledek ještě navýšit.

Se špatnou koncovkou se v posledních duelech potýkají fotbalisté Loštic, kteří tentokrát nezvládli utkání v Moravském Berouně. Za stavu 2:0 pro domácí sice ještě stačil tým z města tradičních tvarůžků snížit, později se ale trefovali již pouze domácí.

Fotbalisté Leštiny nakročili na hřišti nováčka z Jindřichova za třemi body již během prvního dějství, kdy se jim podařilo dvakrát skórovat. Ani za nepříznivého stavu pak domácí nesložili zbraně, jenže nakonec stačili těsně před koncem pouze snížit.

Klidný střed tabulky si pohlídala záloha Mohelnice, která v nedělním duelu porazila před svými diváky mužstvo Troubelic. Domácí vedli těsně před koncem 2:0, pak ale hosté snížili. Záhy dal definitivu výsledku svou druhou trefou utkání Aleš Masopust.

FK Jeseník – TJ Medlov 1:4 (0:0)

Branky: 88. Nepožitek - 47. Kloss, 49., 62. a 78. Novák.
Jeseník: Pastucha – Dohnal (29. Samolej), Macura, Cundrla, Glac  – Jurčák, Maceček – Nepožitek, Kysela, Kadlčík – Bříza (85. Skoupil).

SK Bludov – Sokol Štíty 1:2 (1:1)

Branky: 11. K. Špička – 3. Prokop, 80. Hollý.
Bludov: Hegedüs – Dus, Podhorný, Štodt, Wagner (70. Adam) – Janíček, K. Špička, Vývoda, Jan Nimrichtr, Valenta – Polášek.
Štíty: Hajtmar – Šín, Hollý, Prokop, Šlesinger – Verner (30. Janků), Čech (80. Jakoubek), Sedláček, Odstrčil – Lakomý, Teffer (85. Kropáček).

TJ Štěpánov – TJ Písečná 6:0 (4:0)

Branky: Rak 3, Tuška, Vrba, Tichý.
Písečná: Valenta – Novák (70. Kudelka), Blažek, Procházka, Paseka – Vítovják,  Hložánka, Petr Sogel, Slavík – Šoltys, Pavel Sogel.

FK TJ Granitol Moravský Beroun – SK Loštice 4:1 (1:0)

Branky: 25. a 60. Vlček, 78. Frančák, 81. Galík – 68. J. Ďurček.
Loštice: Z. Morávek – Fialek, Hejný, Josef Mikeš, Dajčar – Zbořil (74. Másilko), J. Ďurček, Plhák, Vinkler – T. Ďurček (46. Kneifel), R. Morávek (74. Pluháček).