U15: Uničov - Šumperk 0:2 (0:1)

Branky: Pospíšil Ivo, Miterko.
Šumperk: Max - Minařík, Třetina, Dostál, Morong - Rýznar, Kotzmann, Demeter, Pospíšil Ivo, Miterko, Strnad. Střídali: Čejka, Hoško, Šafář, Pospíšil Lukáš.

Vyrovnanou první půli rozhodl gól do šatny, druhá půle už byla v režii hostů.

U14: Uničov - Šumperk 1:6 (0:5)

Branky: Hilbert 2, Hejl, Matyáš, Pham, Ondráček.
Šumperk: Šula - Anděl, Zatloukal, Ondráček (50 Drozd), Hél, Matyáš, Antl, Kolomazník, Pham (45. Navrátil), Hejl.

Hosté do půlky rozhodli a pak se předháněli v neproměňování gólových šancí.

U13: Uničov – Šumperk 5:8 (3:6)

Branky: Jankovič 4, Čikl, Jurka, Hecl, Svačinka
Šumperk: Dus, Skýva - Scheuter, Bubeníček, Šebela, Jankovič, Kubíček, Svačinka, Jurka, pospíšil, Diblík, Simon, Zrník, Novák, Žák, Čikl, Bartoník, Hecl.

„Předposlední zápas podzimní části jsme absolvovali na půdě tradičního soupeře z Uničova. Zápas se nám ale vůbec nepovedl. Brzy jsme na obou hřištích inkasovali gól po hrubkách gólmanů a to jakoby poznamenalo průběh celého zápasu. Sice se nám podařilo výsledek zvrátit na naši stranu, ale předvedená hra byla zřejmě nejhorší z celého podzimu. Výsledek mohl být klidně opačný, protože Uničov si vytvořil spoustu brankových příležitostí. Přísnější měřítko dnes snese jen pár jedinců, jako celek jsme nenavázali na dobrou hru z minulých zápasů,“ uvedl kouč Bohdan Hecl.

U12: Uničov – Šumperk 5:6

Branky: Žaitlík 3, Vejchoda, Navrátil, Pospíšil.
Šumperk: Arbeit, Vejrosta, Žaitlík, Andoniu, Nosál, J. Palatka, Havránek, Vejchoda, Wiedermann, Chlup, Viktořík, Scheuter, Pospíšil, Hloušek, Rýznar, Navrátil, Haša, Zapletal, Hoško, Doležel, K. Palatka.

Jednotlivé zápasy: Uničov A - Špk A 1:2, Uničov B - Špk A 0:2, Uničov B - ŠPK B 1:2, Uničov A - Špk B 3:0

„Obě naše mužstva se k vítězství dopracovala velice dobrou hrou a také nasazením. Jen je škoda druhého poločasu mužstva B, které inkasovalo velice laciné branky a výsledek 3:0 tak neodpovídá průběhu poločasu. Herně jsme soupeře předčili, kombinační akce zvláště v první polovině zápasu zaslouží pochvalu. Všichni hráči se na hřišti snažili a když udělal někdo chybu, tak nasazením a bojovností chtěl chybu napravit. Soupeř měl svoji kvalitu a právě proto máme radost z toho, že jsme je v prvních poločasech zatlačili před jejich branku a většina hry se odehrávala na jejich polovině. Opět se ale ukázalo, že soupeř trestal naše chyby se stoprocentní úspěšností, kdežto my jsme soupeře brankově šetřili (Navrátil tyčka a břevno, Vejchoda sám před brankou netrefil , Žaitlík dvakrát sám na branku bez brankového efektu…). Jinak s hrou museli být spokojeni jak trenéři, hráči, ale i fanoušci z řad rodičů či prarodičů,“ Aleš Žaitlík, trenér.

Šumperk versus Karviná

Prestižnosti zápasům Karviné se Šumperkem dodal fakt, že sportovním manažerem Karviné je asi nejslavnější fotbalista ze Šumperka Radek Slončík. Trenérem šumperské U13 je jeho táta Ladislav a jeho mužstvo si připsalo také jedinou výhru Šumperčanů.

U12: Karviná - Šumperk 7:5

Branky: Žaitlík 2, Navrátil 2, Vejchoda.
Šumperk: Viktořík, Šumbera, Žaitlík, Andoniu, Pospíšil, Zapletal, Stratil, Vejchoda, K. palatka, Chlup, Arbeit, Scheuter, Vejrosta, Nosál, Rýznar, Navrátil, Haša, Ladislav, Hoško, Stupka, Vénos.

Komentář trenéra Aleše Žaitlíka: „Oproti minulým zápasům jsme měli dvě vyvážené sedmičky. O vítězství Karviné rozhodl první poločas, kdy jedna naše sedmička doplácela na chyby v naší útočné fázi. Zbytečně ztrácela balony a po brejkových situacích inkasovala a proto prohrála 4:0. Toto rozhodlo o konečném stavu 7:5 pro Karvinou. Kluci z Karviné byli dobří na míči. V tom jsme se jim ale vyrovnali a zvláště bojovností jsme soupeře přehrávali. Začátky poločasů měl lepší soupeř, velice rychle se hra ale vyrovnala a dá se říci, že z větší části jsme měli více ze hry. Určitě se dá konstatovat, že jsme neproměnili více šancí a toto byl druhý důvod konečné porážky. V zápase se velice dobře ukázal po střeleckém půstu Jan Žaitlík, který vedl první sedmičku a byl u všech branek, které jeho sedmička střelila ( 2x gól + 1 přihrávka na gól ). Tato sedmička hrála oba poločasy výborný fotbal. Druhou sedmičku vedl Filip Navrátil. V prvním poločase se jeho sedmička trápila a utrpěla porážku, kterou si však nezasloužila, ale takový je fotbal. Druhý poločas však hrála tato sedma vynikající fotbal jak v útočné fázi, tak v obranné fázi. Herní koncert měl v této části hry Filip Navrátil, který si se soupeřem dělal doslova co chtěl a po zásluze vstřelil dvě nádherné branky. Další šance, které měl nebo připravil, se nepodařilo zužitkovat. Tím větší je škoda prvního poločasu.

U13: Karviná – Šumperk 7:9 (3:4)

Branky: Jankovič 4, Novák 2, Čikl, Svačinka, Diblík.
Šumperk: Skýva, Dus - Scheuter, Bubeníček, Jankovič, Šebela, Kubíček, Svačinka, Jurka, Breckl, Diblík, Simon, Novák, Zrník, Žák, Čikl, Bartoník, Hecl.

Komentář trenéra Bohdana Hecla: V náročném závěru podzimní části sezóny jsme zajížděli k dalšímu silnému soupeři. Tentokrát na půdu Karviné. Čekal nás obdobně výborný soupeř jako v minulém týdnu borci z Frýdku. Tentokrát u nás stálo i kus štěstí oproti zápasu s Frýdkem.Celkově si myslím, že se hrál slušný a vyrovnaný fotbal, kdy jednou měli na jedné půlce převahu domácí a na druhé zase my. Celkový součet čtyř poločasů pak pro nás přinesl výhru v poměru 9:7. Jestliže něco pozitivního mohu v podzimní části vypíchnout, tak až na malé výjimky fakt, že kluci se vydají v zápasech ze všech sil. To je určitě posun oproti minulým sezónám. Myslím, že ani ve fotbalovém projevu nezaostáváme proti mužstvům daleko větších klubů než je ten šumperský. Doufám, že se nám podaří kvalitně odehrát poslední dvě utkání a v zimní přípravě se kvalitně připravíme na jarní část, tak abychom se pokud možno ještě zlepšili a zatopili i těm nejlepším mužstvům soutěže.“

U14: Šumperk – Karviná 0:4 (0:2)

Šumperk: Skýva – Hél, Ondráček, Zatloukal, Matyáš , Pham, Kolomazník, Rybníkár, Kašpar, Hilbert, Hejl, Drozd, Mátl, Navrátil.

Domácí oslabení o Antla a Ševčíka vydrželi třetímu týmu tabulky vzdorovat do 30. minuty, kdy také mohli jít Hejlem do vedení. Jeho střelu však hosté vykopli z brankové čáry a poté sami převzali otěže zápasu a zaslouženě vyhráli.

U15: Šumperk – Karviná 0:3 (0:1)

Šumperk: Šafář, Minařík, Třetina, Dostál, Max, Rýznar, Demeter, Pospíšil I, Slončík, Strnad, Miterko, Čejka, Morong, Pospíšil L, Hoško.

S dosud neporaženou Karvinou odehráli Šumpeřané velmi dobrý zápas, jen škoda, že Demeter a Miterko nedokázali vstřelit z velmi dobrých šancí branku. Hosté výhrou potvrdili své 1. místo v lize před Baníkem a Sigmou.