Hulín se na podzim docela trápil, i po výhře v Zábřehu je jen dvanáctý. Jenže Sulku s blížící se zimní pauzou viditelně dochází dech, naopak Hulín konečně začíná hrát kompletní. „Po zpackaném středu sezóny se nám začíná kádr dávat dohromady a je to vidět na hře i na těch zápasech. Ukazuje se, že když nehrajeme v úzkém složení a kluci se sebezapřením, kádr těmi kvalitami patří úplně někam jinam, než se nacházíme," uvedl kouč Hulína Jindřich Lehkoživ pro hulínský klubový web.

Pro soupeře bývalo vždy problémem vyzrát na zkušenou obranou řadu Zábřehu, tentokrát to bylo po jedenácti minutách nula dva. „Začátek jsme prospali, soupeř je sice v tabulce dole, ale přijel k nám s hodně zkušeným kádrem, zatímco my už máme hodně vybité baterky. Není to výmluva, ale odehráli jsme podzim v podstatě s deseti hráči, že jsme tak nahoře, to je docela neuvěřitelné," konstatoval Jiří Balcárek, kouč Sulka.

Domácí se ještě vzepjali, snížili a začali soupeře tlačit, tomu ale vyšly dva brejky a bylo rozhodnuto. „Nechci moc hodnotit tohle utkání, které nám prostě nevyšlo. Kluci už toho mají opravdu plné zuby, já jim za skvělý podzim musím moc poděkovat, stejně tak jak fanouškům, kteří byli skvělí," dodal Jiří Balcárek.

Zábřeh již podzimní tažení skončil, příští víkend, kdy se předehrává 16. kolo MSFL, hrát nebude, zápas s Opavou Sulko předehrálo v říjnu, vyhrálo 1:3.

SK Sulko Zábřeh – SK Spartak Hulín 1:4 (0:2)

Branky: 50. Krčmařík – 4. a 11. Kopečný, 67. Červenka, 91. Šrom. Rozhodčí: Nováček – Petr, Hájek. ŽK: Kyselý, Binar - Kopečný. Diváci: 180.
Zábřeh: Šustr – Rajnoha, Čep (30. Krčmařík), Kovář, Swiech – Kotůlek, Pospíšil, Binar, Kyselý Komenda, (76.Pyclík), Bačík. Trenér: Jiří Balcárek.
Hulín: Vogl – Sklenář, Laciga, Dvořáček (76. Elšík), Šrom, Číhal, Kadlec (87. Paciorek), Červenka, Krhut, Kopečný, Vyskočil. Trenér: Jindřich Lehkoživ.