Zábřeh nyní trápí především poměrně úzký kádr. Na marodce jsou Váňa a Kostorek, do Hranic vyrazila zábřežská výprava s tolika hráči, že nemohla až na jednu výjimku střídat. „Stále pracujeme na rozšíření kádru, nedostatek hráčů je náš aktuální problém. Zrovna nyní jednáme o příchodu Soukupa z Frýdku-Místku," uvedl Jiří Balcárek, trenér Zábřehu.

Druhým problémem jsou základní herní dovednosti řady hráčů. „Stále se u nich opakují ty stejné chyby. Pohyb a schopnost vyhrávat osobní souboje, nicméně věřím, že se to do začátku ligy napraví. Otázkou také je, zda třeba hráči, kteří k nám přišli ze druhých lig, do zápasů dávají všechno," vysvětluje Jiří Balcárek.

Další přípravu absolvuje Sulko už v úterý 11. března, od 16.00 hodin v Nových Sadech, v sobotu 15. Března by mělo od 11.00 hodin uvítat doma na hlavní ploše Vyškov. „Chtěl bych hrát totiž na živé trávě, ne na umělce. Uvidíme, zda to bude možné," dodal Jiří Balcárek.

SK Hranice – SK Sulko Zábřeh 2:1 (2:1)

Branky: 26. Ferenc, 45. Orava - 34. Bačík.
Hranice: Tomečka – Čáp, Kundrát, Alaiev, Bušina – Ferenc, Orava, Pančochář – Žoch – Kušner, Lee. Střídali: Chrastina, Málek, Pokorný, Malý, Modelský, Kalous. Trenér: Alexander Bokij.
Zábřeh: Kamisch – Rajnoha, Čep, Linek, Swiech – Kovář – Lukáš, Čtvrtníček, Binar, Pospíšil (68. Vaník) - Bačík. Trenér: Jiří Balcárek.