„Přestože protivník ve své soutěži okupuje spodní patra tabulky, byla to pro nás kvalitní příprava, domácí se proti nám představili s dobrou hrou,“ konstatoval úvodem trenér Zlatých Hor Milan Biedrava.

„I tak jsme ale měli po první části vést minimálně o čtyři góly, ale nedali jsme řadu vyložených šancí. Párkrát jsme šli sami na gólmana, v jednom případě dokonce netrefili prázdnou branku,“ litoval zlatohorský kouč.

Do kabin tak šli nakonec hosté pouze s jednobrankovým náskokem a zkraje druhé půle přidali druhou trefu parádní střelou z voleje.

Soupeř však díky dvěma proměněným penaltám vyválčil nerozhodný výsledek.

„Je to stále pouze příprava a k těm penaltám bych se nerad vyjadřoval, ale minimálně ta druhá byla hodně sporná. Asi si domácí potřebovali zvednout sebevědomí,“ posteskl si Biedrava.

Jeho celek tak přišel o vítězství, daleko více však musí hosty mrzet ztráta obránce Křivana, jenž po jednom ze soubojů musel opustit hřiště se zlomeným nosem a v tuto chvíli není vůbec jisté, zda stihne jarní část soutěže.

„To zranění vypadalo opravdu ošklivě. Po odstoupení Křivana jsme tak museli zamíchat se sestavou, když se nám prakticky rozpadla obrana. Ale na druhou stranu mě těší, že někteří mladíci si svým výkonem řekli o místo v sestavě,“ dodal Milan Biedrava, který v Bruntále představil i možnou posilu Woitka ze sousedního Jeseníku.

„Máme o něj velký zájem. Je to šikovný hráč, který by se nám pro jaro moc hodil a doufám, že se s Jeseníkem domluvíme na jeho hostování,“ přeje si trenér Zlatých Hor.   

Slavoj Bruntál – FK Zlaté Hory 2:2 (0:1)

Branky Zlatých Hor: Charalambidis, Žáček.
Zlaté Hory: Urban (46. Kovačevitý) – Martinka, Škoda, Křivan (20. Žáček), Karlík – Biedrava, Chovan, Minka, Šos (46. Brückner) – Charalambidis, Woitek.