STK – OFS

Rozdělení oddílů na jarní aktivy dle termínů

15.3.2012 v Šumperku – Sokol Hrabišín, FRC Zábřeh, Sokol Obědné, SK Zvole, TJ Libina, TJ Postřelmov, ŽD Kamenná, TJ Podolí, FC Dubicko, Spartak Loučná, FK Hanušovice, Jiskra Rapotín, Tatran Písařov, SK Loštice, FK SAN-JV Šumperk, Sokol Lázně Velké Losiny.

20.3.2012 v Šumperku – Sokol Bratrušov, Sokol Malá Morava, Tatran Ruda n.M., FC Rovensko, Sokol Vikýřovice, Sokol Jedlí, SK Petrov-Sobotín, FK Bohdíkov, Sokol Nový Malín, Sokol Brníčko, Sokol Štíty, Sokol Bludov, OLPA Jindřichov, Sokol Sudkov, Baník Staré Město.

22.3.2012 v Zábřehu – Juventus Mohelnice, FK Krchleby, Sokol Jestřebí, SK Mírov, FK Bohutín, Sokol Lukavice, FK Úsov, Sokol Palonín, Družstevník Libivá, FC Hrabová, Sokol Třeština, Tatran Moravičany, Jiskra Oskava, Sokol Leština, Sokol Lesnice, SK SULKO Zábřeh, FK Mohelnice, TJ Maletín.
Účast zástupců všech oddílů je povinná. Na aktivech budou oddílům předány míče z dotací a bude možné doplatit soutěžní zálohu dle vyúčtování za podzim 2011. Pokud se v daném termínu nemůže zástupce oddílu zůčastnit, po dohodě se sekretářem může být přesunut FO na jiný termín.

Před zahájením soutěží je nutné splnit povinnosti, jako hlášenky oddílů, které je nahlásily na losovacím aktivu, tak jak je stanoveno v SŘ a RS. Doposud nemají splněnou povinnost hlášenek FO Sokol Nový Malín (muži), Sokol Leština (muži, dorost, ml. žáci), Sokol Hrabišín (dorost, st. žáci, ml. žáci), Jiskra Rapotín (st.žáci), FK SAN-JV Šumperk (st. přípravka, ml. přípravka A+B), FK Mohelnice (st. přípravka A+B, ml. přípravka). Je nutné doručit hlášenky do úterý 6. 3. 2012 na OFS, vzhledem k zasedání STK OFS ve čtvrtek 8.3.2012, kde musí být hlášenky schváleny.

Oddíly, které nemají splněné nahlášení trenérů s termínem již v listopadu a několikrát připomínané, budou předány TMK OFS do disciplinární komise k řešení na její první jarní zasedání, které bude pravděpodobně 29.3.2012 před zahájením soutěží. Je předpoklad udělení pokuty od 500,- Kč výše. Jedná se o FO: FK Bohutín, Družstevník Libivá, TJ Maletín, SK Mírov, Sokol Nový Malín a Jiskra Oskava.

Do oddílů byly zaslány již 21.1.2012 informace k akci „Zelený trávník“, která je každoročně vyhlašována. Zatím OFS nedostal žádnou žádost, přestože má nárok na zařazení minimálně jedné akce do plánu na letošní rok. Poslední možností ke schválení a doporučení je zasedání VV OFS 13.3.2012, který předá podklady ke schválení na KFS OFS. 

KR – OFS

Náhradní seminář pro rozhodčí zařazených na NL OFS se uskuteční v úterý dne 6.3.2012 od 15,30 hodin na sekretariátu OFS v Šumperku, vypracováním písemného testu, zaplacením poplatku rozhodčích za PF a Soubor předpisů FAČR a odznaky. Semináře se zúčastní Kovalec, Kratochvílová, Mihailescu, Pěček, Růžička, Štěpán, Přecechtěl, Přidalík. Rozhodčí, kteří nesplní výše uvedené podmínky, nebudou delegováni do té doby, dokud tyto podmínky nesplní. Rozhodčí, kteří dosud nepředložili potvrzení o lékařské prohlídce musí předložit kopii prohlídky do tohoto semináře osobně na svazu, případně zaslat e-mailem nebo poštou na KR OFS.