STK – OFS
Upozornění pro FO/FK JARNÍ AKTIV skupiny III. B – 20. 3. 2009 (12 oddílů ) + Moh.-Moravičany a So Lesnice! Konání tohoto jarního aktivu se uskuteční v Mohelnici v pohostinství U slunce od 16.00 hodin.(Z Mohelnice směr Loštice - ruší se restaurace Sport)

Schválené dohody a hlášenky mistrovských utkání
FK Úsov - TJ Podolí (OP dorost B)- 12. kolo NE 5. 4. v 10.00 – Králová.

Vel. Sobotín - So N. Malín (OP dorost A) – 12. kolo NE 5. 4. v 10.00 hod.
Vel. Sobotín - FC Rovensko (OP dorost A) – 13. kolo NE 12. 4. v 10.00 hod.
Vel. Sobotín - So Sudkov (OP dorost A) – 15. kolo NE 26. 4. v 10.00 hod.
Vel. Sobotín - So Bludov (OP dorost A) – 17. kolo NE 10. 5. v 10.00 hod.
Vel. Sobotín - FK Hanušovice (OP dorost A - 10. kolo NE 24. 5. v 10.00 hod.

SK Zvole - FK Mohelnice B (ml. žáci ) – 15. kolo NE 17. 4. v 16.00 hod.

FK Moh.-Mor. - So Štíty (OP ml. žáci) – 13. kolo SO 4. 4. v 14.00 hod.
FK Moh.-Mor. - TJ Libina (OP ml. žáci) – 14. kolo NE 12. 4. v 09.30 hod.
FK Moh-Mor. - FK Bohdíkov (OP ml. žáci) – 17. kolo NE 3. 5. v 14.00 hod.
FK Moh.-Mor. - SK Zvole (OP ml. žáci) – 20. kolo NE 24. 5. v 09.30 hod.
FK Moh.-Mor. - FK Úsov (OP ml. žáci) – 11. kolo NE 31. 5. v 14.00 hod.

SK Loštice - Ji Oskava (OP st. žáci B) – 14. kolo NE 3. 5. v 14.30 hod.
SK Loštice - SK Zvole (OP st. žáci B) - 9. kolo SO 16. 5. v 14.30 hod.
SK Loštice - So Leština (OP st. žáci B) - 11. kolo NE 31. 5. v 14.30 hod.

So Hrabišín - FRC Zábřeh (III. tř. A) – 12. kolo SO 4. 4. v 16.00 hod.
So Hrabišín - So Jedlí (III. tř. A) – 10. kolo SO 23. 5. v 16.30 hod.

So Leština - So Palonín (OP dorost B) – 12. kolo NE 5. 4. ve 13.30 hod.
So Leština - So Lesnice (OP dorost B) – 16. kolo NE 3. 5. ve 14.00 hod.
So Leština - So Brníčko (OP dorost B) – 18. kolo NE 17.5.ve 14.00 hod.

Změna telefonu v adresáři SK Zvole: Ospálek Rudolf, mobil: 739/060 566.

Změna v adresáři FK Bohutín: předseda: Ondráček Jan, mobil: 736/645 029, e-mail: janislav@seznam.cz. Sekretář: Jílovec Tomáš, mobil: 606/722 741, e-mail: jilovect@sumperk-penam.cz