VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zpráva OFS Šumperk

Šumperk - Zpráva OFS Šumperk číslo 34 SR 2009/2010 – 24. 6. 2010.

24.6.2010 2
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

STK – OFS

STK OFS na svém zasedání dne 17.6.2010 schválila výsledky a tabulky soutěžního ročníku 2009/2010. Konečné tabulky byly zaslány do oddílů elektronickou poštou.

Vítězem OP mužů s právem postupu do vyšší soutěže se stalo družstvo Sokol Sudkov. Z OP mužů sestupují Sokol Bludov „B“ a FK Úsov.

Vítězem III. třídy, skup. „A“ se stal Sokol Hrabišín „B“ s právem postupu do OP mužů.

Vítězem III. třídy, skup. „B“ se stal TJ Maletín s právem postupu do OP mužů.

Vítězem OP dorostu se stal TJ Postřelmov vítěz skupiny „A“, který ve dvoukolovém finále porazil vítěze skupiny „B“ Sokol Brníčko po penaltovém rozstřelu. TJ Postřelmov má právo postupu do vyšší soutěže, ale o postup nemá zájem.

Vítězem OP starších žáků se stal SK SULKO Zábřeh „B“ s právem postupu do vyšší soutěže, ale o postup nemá zájem.

Vítězem OP mladších žáků (1+10) se stala TJ Libina bez práva postupu do vyšší soutěže.

Vítězem OP mladších žáků (1+7) se stal Sokol Hrabišín bez práva postupu do vyšší soutěže.

Vítězem OP starší přípravky se stala TJ Libina bez práva postupu do vyšší soutěže.

Vítězem OP mladší přípravky se stal SK SULKO Zábřeh bez práva postupu do vyšší soutěže, ale postoupil do krajského finále vítězů okresních přeborů.

STK OFS nyní zpracovává přihlášky do nového ročníku soutěží, bohužel ještě některé oddíly přihlášku nedodaly a pokud tak neučiní do pátku 25.6.2010 (s telefonickým upozorněním na telefon sekretáře), NEBUDOU již jejich mužstva do soutěží zařazena!!

VV – OFS

Termín volební Valné hromady OFS Šumperk je čtvrtek 8. července v 15:30 hodin. Do oddílů byly zaslány elektronickou poštou pozvánky s delegačním lístkem, který je nutné přinést vyplněný a potvrzený na jednání VH OFS. Do všech oddílů budou souběžně s touto úřední zprávou zaslány volební a jednací řád VH, dále formulář pro nominaci kandidátů do orgánů OFS Šumperk pro nové volební období. VV OFS doporučuje oddílům poslat přihlášky doporučenou poštou nebo osobně předat na sekretariát OFS všechny nominace kandidátů na předsedu OFS, členy VV OFS a RK OFS nejpozději ve středu 7.července 2010 do 10:00 hodin.

Různé

24. 6. 2010 obdržel OFS z ČMFS schválenou směrnici o střídavém startu hráčů do 17 let věku za oddíly vyšších soutěží. Operativně na tuto novou skutečnost reagujeme a posíláme do oddílů tento dokument k prostudování a zároveň dáváme ke zvážení případnou dodatečnou přihlášku do okresních soutěží mládeže tam, kde dosud váhají z důvodu nedostatečného počtu hráčů. Pokud by někde došlo k rozšíření přihlášky, je nutné tuto skutečnost nahlásit okamžitě na mobil sekretáře a nejpozději v pondělí 28.6.2010 dodat potvrzenou opravenou přihlášku na OFS.

24.6.2010 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
19

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Šumperští Draci. Ilustrační foto

Zase o gól, Draci těsně prohráli i ve Valašském Meziříčí

Propad levice v kraji je obrovské překvapení, říká politolog

Neúspěch tradiční levice a naopak vysoký zisk hnutí ANO, který v Přerově a dalších městech výrazně překonal celostátní výsledek favorita voleb.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

V mlze se na Mohelničáku srazily dva kamiony

Dva kamiony se srazily v pátek 20. října ráno na hlavním tahu mezi Studenou Loučkou a Moravskou Třebovou.

Rozloučili jsme se

Týdenní informační servis pohřebních služeb ze Šumperska a Jesenicka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení