STK – OFS

STK OFS rozhodla o výsledku kontumovaného utkání mladších žáků OLPA Jindřichov – Jiskra Oskava, výsledek 7:2 na hřišti zůstává v platnosti. Případ byl předán k projednání DK OFS, která rozhodla o finančním postihu oddílu, vedoucího družstva a trenéra Jiskry Oskava.

Losovací aktiv oddílů při OFS Šumperk se uskuteční v pátek 8.7.2011 v 16.00 hodin v restauraci MAJÁK v Šumperku (konala se zde i VH OFS dne 17.6.2011). Žádáme znovu oddíly, aby byl vyslán na tento aktiv sekretář oddílu nebo zástupce, který má organizační kompetence za oddíl.

Upozorňujeme oddíly, které nedodaly oficiální přihlášky do soutěží, že tak musí učinit do úterý 28.6.2011 poštou nebo osobně od 13.00 hodin do 17.00 hodin na OFS Šumperk. Nelze přijmout přihlášky naskenované ani okopírované. Pokud v tomto termínu nebude přihláška na sekretariátu, NEBUDOU družstva zařazena do soutěží. Jedná se o tyto oddíly: Libina, Líbivá, Petrov-Sobotín a Vikýřovice.

STK schválila konečné tabulky všech soutěží na úrovni OFS Šumperk, včetně postupů a sestupů. V OP mužů postupuje do I.B třídy SK Petrov-Sobotín, do III.třídy sestupuje Sokol Lukavice, z III.třídy do OP mužů postupuje ŽD Kamenná ze skupiny A, ve skupině B Tatran Moravičany se postupu vzdal. Do OP mužů se přihlásil Spartak Loučná z I.B třídy, kde ho nahradí z 2.místa OP TJ Maletín. Z III.třídy doplní OP mužů z 2.místa skupiny A Sokol Obědné. Další případné změny se budou řešit po Losovacím aktivu KFS 29.6.2011 v Olomouci.

KR – OFS

Po dobu dovolené Mgr. Trávníčka od 1.7.2011 do 19.7.2011., ho pro potřebu delegování R bude zastupovat p. Balcárek Jiří st., e-mail: Bal.Jiri@seznam.cz nebo telefon: 606 877 329. Všechny požadavky na rozhodčí na turnaje nebo přípravná utkání směřujte na tyto kontakty.