Pospíšil naposledy nezasáhl do hry v ani jediném ze třech zápasů Chicaga Wolves, Kindl si poté v barvách Grand Rapids Griffins připsal ve čtyřech utkáních čtyři porážky.

Bývalý kapitán české reprezentační dvacítky bude asi nerad vzpomínat především na zápas proti Torontu, v němž jeho celek prohrál 4:5. Odchovanec Mladých Draků pak byl na ledě u čtyř inkasovaných gólů.

Na druhé straně byl naopak největší hvězdou jiný český hráč, bývalý kladenský útočník Jiří Tlustý, který se na porážce mužstva Jakuba Kindla podílel jednou brankou a dvěmi přihrávkami.

Záloze Detroitu se poté nevyvedlo ani další klání s Torontem, když tentokrát farma Rudých křídel utrpěla debakl 5:10 (Kindl 0+1).

Griffins navíc prohráli také s celkem Milwaukee 2:3. Jediný bod tak nakonec získali při porážce se Syracuse 1:2 po samostatných nájezdech.

Jakub Kindl má nyní na svém kontě z 55 odehraných zápasů 29 bodů za 5 branek a 24 asistencí. Jeho někdejší spoluhráč z mládežnických výběrů Šumperka Tomáš Pospíšil poté sehrál v dosavadním průběhu soutěže za tým Chicago Wolves 31 zápasů, ve kterých získal pouhé dva body za jeden gól a jednu asistenci.

Miroslav Pergl