Útočník celku Gatineau Olympiques má tak momentálně na svém kontě z 53 odehraných utkání bilanci 28 bodů za 14 branek a 14 přihrávek.

V produktivitě více jak stovky nováčků soutěže se díky tomu posunul na patnáctou příčku.

Jeho starší bratr Jakub, který v tomto ročníku třikrát oblékl dres týmu NHL Detroit Red Wings na farmě v Grand Rapids ani v tomto týdnu nebodoval.

Se svým mužstvem si však připsal důležité body do tabulky, když Griffins porazili 2:1 Texas a vysoko 7:2 Houston. V odvetě s tímto soupeřem pak vybojovali alespoň bod za porážku 0:1 po prodloužení.

Bývalý kapitán české reprezentační dvacítky absolvoval během dosavadní sezony v AHL 47 zápasů, ve kterých nasbíral jako obránce dvacet bodů za tři góly a sedmnáct asistencí. V hodnocení plus/minus má devět záporných bodů a v kolonce trestů 45 minut.