HC Moeller Pardubice – HK Mladí Draci Šumperk 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Domácí se ujali vedení již po necelé minutě hry, ale Šumperk stačil rychle vyrovnat a nerozhodný výsledek držel více jak polovinu utkání.

Pardubice rozhodly o svém vítězství proti Mladým Drakům teprve ve třetí třetině, kdy bojovnému soupeři odskočili na rozhodující rozdíl.

Branka Šumperku: 7. Drtil (Prokopec, Vachutka).

Šumperk: Zelenka – Drábek, Sóos, Geweise, Kašpar, Navrátil, Feledík – S. Tomiga, J. Tomiga, Holinka – Vachutka, Prokopec, Drtil – Kovář, Fořt, Kastner.

HC Sparta Praha – HK Mladí Draci Šumperk 7:0 (1:0, 4:0, 2:0)

O osudu utkání rozhodla druhá dvacetiminutovka, ve které Sparta dokázala během sedmi minut zvýšit své vedení na 4:0 a tím prakticky rozhodla celé utkání.

Zbytek střetnutí se pak dohrával pouze z povinnosti. Domácí navíc přidali ještě další tři branky. Pro Šumperk bylo klání na Spartě již třetí bez vstřeleného gólu.

Šumperk: Zelenka (25. Kloc) – Kašpar, Gewiese, Sóos, Navrátil, Feledík – J. Tomiga, S. Tomiga, Holinka – Vachutka, Prokopec, Drtil – Fořt, Drábek, Kovář – Kastner.

HC Olomouc – HK Mladí Draci Šumperk 2:3 po nájezdech (1:0, 1:1, 0:1 – 0:0, 0:1)

V derby s Olomoucí dokázali Mladí Draci v průběhu hry stáhnout dvoubrankové vedení soupeře a duel nakonec dospěl až do samostatných nájezdů.

Větší vůle po vítězství byla v závěru na hokejkách Šumperka, který rozhodujícím nájezdem Jana Holinky otočil zápas ve svůj prospěch.

Branky Šumperku: 32. Prokopec (Vachutka, Drtil), 43. S. Tomiga (Kašpar, Fořt), rozhodující nájezd Holinka.

Šumperk: Zelenka – Sóos, Štefan, Gewiese, Kašpar, Drábek, Navrátil, Feledík – S. Tomiga, J. Tomiga, Pezda – Vachutka, Prokopec, Drtil – Holinka, Fořt, Řehák.