„Tentokrát byl však náš výkon už o poznání lepší, nezbývá nám, než dál poctivě pracovat,“ prozradil úvodem Deníku kouč šumperských dorostenců Radek Kučera.

Hosté poprvé inkasovali již po minutě hry, ale brzy stačili srovnat krok, jenže celek Azetu do přestávky odskočil dvěma slepenými góly.

„Bohužel zatím děláme chyby v situacích, kdy už by to člověk ani nečekal. Ve druhé třetině jsme ale dokázali zlepšit pohyb, měli jsme nějaké šance, je škoda, že jsme nedali kontaktní gól,“ mrzelo Radka Kučeru.

Během třetí periody se Mladí Draci snažili svého protivníka zatlačit, jenže ze dvou domácích brejků opět inkasovali a bylo, jak se říká, vymalováno.

Ve čtvrtek 24. září se dorostenci Šumperku v rámci naší nejvyšší soutěže představí doma, když od 18:15 hodin přivítají v krajském derby Přerov. O víkendu pak zajíždí na led brněnské Komety.

AZ Heimstaden Havířov - HK Mladí Draci Šumperk 5:1 (3:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 2. Irgl (Valouch), 12. Kolat (Lysoněk), 15. Žák (Belan, Irgl), 56. Lysoněk (Mikula), 60. Kolat (Zavřel) – 10. Čunát (Slováček). Rozhodčí: Šutara – Kořistka, Kapytanov. Vyloučení: 3:5, bez využití. Diváci: 69.

Šumperk: Valenta – Slabý, Juřík, Zavoral, Panáček, Hrdina, Compel – Jarmara, Kolář, Peškar, Slováček, Tomeš, Krňávek, Seidenglanz, Lichner, Haas, Čunát, Verner, Šucha, Netolický. Trenér: Radek Kučera.