A právě tento celek by se dal označit za ten, na který se Drakům daří nejméně. Vždyť poslední porážku utrpěl současný lídr tabulky 2. ligy právě ve Valmezu, kde prohrál téměř před dvěma měsíci 4:6.

„Máme jim tak co vracet a určitě uděláme maximum, abychom uspěli. Rozhodně to však nebude jednoduché, čeká nás nepříjemný soupeř,“ prozradil krátce ke středečnímu duelu trenér Draků Radek Kučera, jehož celek momentálně hraje v naprosté pohodě.

Naposledy si Draci poradili i s druhým Havířovem, který v neděli doma porazili 5:4. Bobři se naopak poslední dobou spíše trápí a v minulém kole vydřeli až po nájezdech výhru 4:3 nad brněnskou Technikou.

„To ale neznamená, že bez problémů vyhrajeme. Musíme se na zápas dobře připravit a hlavně nic nepodcenit,“ dodal šumperský kouč.

Draci by měli opět nastoupit v kompletní složení, když šumperská kabina nehlásí žádné absence. Na marodce hostů naopak figurují gólman Michal Krumpoch a obránce Ondřej Dvořák.

Střetnutí 26. kola 2. ligy Salith Šumperk versus HC Bobři Valašské Meziříčí se hraje ve středu 15. prosince od 18 hodin na šumperském zimním stadionu.

tabulka