Draci do utkání nevstoupili nejlépe, ale následně převzali iniciativu a většina zápasu se odehrála v obranném pásmu soupeře.

Po minutě a půl hry ve druhé třetině se poprvé v dresu Draků trefil Dávid Kohút, na nějž navázal v polovině střetnutí Lukáš Kučera a minutu po něm slovinská posila Rok Macuh.

Draci nakonec čisté konto neudrželi, připravil je o něj Filip Krsek dvanáct minut před koncem. Domácí hráče to ale nemuselo mrzet, protože svůj druhý gól přidal Macuh.

Po základní hrací době si ještě oba soupeři vyzkoušeli pětiminutové prodloužení tři na tři a Šumperk v něm vyhrál 2:0.

Draci Pars Šumperk – BK Nová Paka 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 22. Kohút (Kučera), 32. Kučera (Pěnčík, Drtil), 33. Macuh (Vildumetz), 54. Macuh (Vachutka) – 48. Krsek (Paršakov, Nezbeda). Rozhodčí: Klapetek – Kašpar, Markovský. Vyloučení: 2:8. Využití:1:0. Střely na branku: 58:14.

Šumperk: Holík (31. Mokry) – Drtil, Pěnčík, Hrachovský, Rutar, Řezáč, Dudycha, Viktorin – Scheuter, Kindl, Žálčík – Vachutka, Vildumetz, Macuh – Kratochvíl, Kohút, Kučera – Antoníček, Spratek, Horký.