Bohužel pro ně hned po čtyřiačtyřiceti sekundách inkasovali. A v sedmé minutě to bylo už o dvě branky. Draci se však do konce třetiny vzpamatovali. Do šaten se šlo už za stavu 3:2 pro domácí. Šest vteřin před sirénou se prosadil v posledních týdnech nezastavitelný Tomáš Sedlák, který vstřelil svůj osmý gól ve čtvrtém zápase.

Ve druhé třetině dokázal Daniel Vachutka dokonce vyrovnat, ovšem přesto Šumperk odjel z půdy soupeře s prázdnou. V závěrečném dějství tentokrát svěřenci Jozefa Zavadila nestrhli zápas na svoji stranu. Naopak druhým gólem v utkání vystřelil domácím tři body Michal Žák.

Náskok Draků se ztenčil na pět bodů před Hodonínem a šest před Valašským Meziříčím. Oba týmy mají však utkání k dobru a v příštím kole se potkají ve vzájemném souboji. Šumperk čeká důležitý zápas proti Kopřivnici.

Valašské Meziříčí – Šumperk 4:3 (3:2, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Brunec (Daněk), 7. Pořický (Jenáček, Brunec), 19. Žák (Brunec), 53. Žák (Seidler, Dvořák) – 17. Pokorný (Antonov), 20. Sedlák (Kuťák, Čuřík), 36. Vachutka (Kuťák)
Draci Šumperk: O. Haloda – Mojžíš, Urban, Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Gago, Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský.