Celek Salithu se v zápase představil bez řady klíčových hráčů a nevyšel mu začátek, když inkasoval hned v 1. minutě hry.

Ještě do konce úvodní třetiny však stačili hosté vyrovnat a dvěma slepenými zásahy na začátku druhé části dokonce soupeři odskočili na vedení 3:1.

Slibný náskok ale Draci neudrželi a ve zbytku zápasu se již trefovali pouze domácí hokejisté.

Dvěma góly a jednou přihrávkou se na vítězství Jastrzebie podílel bývalý šumperský útočník Pavel Zdráhal.

Hattrick v utkání pak zaznamenal další český hráč ve službách týmu JKH Jiří Zdeněk.

JKH GKS Jastrzebie - Salith Sumperk 7:3 (1:1, 4:2, 2:0)

Branky: 1. Zdeněk (Zdráhal), 25. Zdráhal (Lipina), 27. Zdeněk (Wolf), 35. Zdráhal (Zdeněk, Wolf), 37. Radwan, 45. Zdeněk, 52. Kowalówka (Danieluk) – 18. Novotný (Holík), 21. Antonovič (Hulva), 23. Hulva (Ondráček). Vyloučení: 4:9. Využití: 2:1.

Jastrzebie: Kosowski - Wolf, Pastryk, Bryk, Dabkowski, Górny, Labryga - Lipina, Zdeněk, Zdráhal - Urbanowicz, Kowalówka, Danieluk - Kulas, Kakol, Radwan – Mackiewicz.
Šumperk: Daneček - Rangl, Sedlák, Holík, Ondráček, Novotný, Drtil - Antonovič, Hulva, Ambruz - Noga, Podešva, Orsava – Vrba, Pekr.