Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úplné rozlosování východní skupiny 2. hokejové ligy

Šumperk - Hokejisté Šumperku se po jarním sestupu z 1. ligy představí v nastávající sezoně ve východní skupině 2. ligy, která se bude hrát na dvě skupiny. Zde přinášíme rozlosování.

24.6.2008
SDÍLEJ:

Šumperští Draci. Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Kastner

2. liga hokeje, skupina východ – rozlosování sezony 2008/2009

1. kolo: 14. 9.: HC Slezan Opava – Spartak Pelhřimov, HC Nový Jičín - SKLH Žďár n. Sázavou, HHK Velké Meziříčí - HC Uničov, HC Zubr Přerov - VSK Technika Brno, Valašský hokejový klub - SHK Hodonín, HK Jestřábi Prostějov - HC TJ Šternberk, HC Břeclav - HC Bobři Val. Meziříčí, HC Orlová - HK Hokej Šumperk 2003.

2. kolo: 17. 9.: Spartak Pelhřimov - HK Hokej Šumperk 2003, HC Bobři Val. Meziříčí - HC Orlová, HC TJ Šternberk - HC Břeclav, SHK Hodonín - HK Jestřábi Prostějov, VSK Technika Brno - Valašský hokejový klub, HC Uničov - HC Zubr Přerov, SKLH Žďár n. Sázavou - HHK Velké Meziříčí, HC Slezan Opava - HC Nový Jičín.

3. kolo: 21. 9.: HC Nový Jičín - Spartak Pelhřimov, HHK Velké Meziříčí - HC Slezan Opava, HC Zubr Přerov - SKLH Žďár n. Sázavou, Valašský hokejový klub - HC Uničov, HK Jestřábi Prostějov - VSK Technika Brno, HC Břeclav - SHK Hodonín, HC Orlová - HC TJ Šternberk, HK Hokej Šumperk 2003 - HC Bobři Val. Meziříčí.

4. kolo: 24. 9.: Spartak Pelhřimov - HC Bobři Val. Meziříčí, HC TJ Šternberk - HK Hokej Šumperk 2003, SHK Hodonín - HC Orlová, VSK Technika Brno - HC Břeclav, HC Uničov - HK Jestřábi Prostějov, SKLH Žďár n. Sázavou - Valašský hokejový klub, HC Slezan Opava - HC Zubr Přerov, HC Nový Jičín - HHK Velké Meziříčí.

5. kolo: 28. 9.: HHK Velké Meziříčí - Spartak Pelhřimov, HC Zubr Přerov - HC Nový Jičín, Valašský hokejový klub - HC Slezan Opava, HK Jestřábi Prostějov - SKLH Žďár n. Sázavou, HC Břeclav - HC Uničov, HC Orlová - VSK Technika Brno, HK Hokej Šumperk 2003 - SHK Hodonín, HC Bobři Val. Meziříčí - HC TJ Šternberk.

6. kolo: 1. 10.: Spartak Pelhřimov - HC TJ Šternberk, SHK Hodonín - HC Bobři Val. Meziříčí, VSK Technika Brno - HK Hokej Šumperk 2003, HC Uničov - HC Orlová, SKLH Žďár n. Sázavou - HC Břeclav, HC Slezan Opava - HK Jestřábi Prostějov, HC Nový Jičín - Valašský hokejový klub, HHK Velké Meziříčí - HC Zubr Přerov.

7. kolo: 5. 10.: HC Zubr Přerov - Spartak Pelhřimov, Valašský hokejový klub - HHK Velké Meziříčí, HK Jestřábi Prostějov - HC Nový Jičín, HC Břeclav - HC Slezan Opava, HC Orlová - SKLH Žďár n. Sázavou, HK Hokej Šumperk 2003 - HC Uničov, HC Bobři Val. Meziříčí - VSK Technika Brno, HC TJ Šternberk - SHK Hodonín.

8. kolo 8. 10.: Spartak Pelhřimov - SHK Hodonín, VSK Technika Brno - HC TJ Šternberk, HC Uničov - HC Bobři Val. Meziříčí, SKLH Žďár n. Sázavou - HK Hokej Šumperk 2003, HC Slezan Opava - HC Orlová, HC Nový Jičín - HC Břeclav, HHK Velké Meziříčí - HK Jestřábi Prostějov, HC Zubr Přerov - Valašský hokejový klub.

9. kolo 12. 10.: Valašský hokejový klub - Spartak Pelhřimov, HK Jestřábi Prostějov - HC Zubr Přerov, HC Břeclav - HHK Velké Meziříčí, HC Orlová - HC Nový Jičín, HK Hokej Šumperk 2003 - HC Slezan Opava, HC Bobři Val. Meziříčí - SKLH Žďár n. Sázavou, HC TJ Šternberk - HC Uničov, SHK Hodonín - VSK Technika Brno.

10. kolo: 15. 10.: Spartak Pelhřimov - VSK Technika Brno, HC Uničov - SHK Hodonín, SKLH Žďár n. Sázavou - HC TJ Šternberk, HC Slezan Opava - HC Bobři Val. Meziříčí, HC Nový Jičín - HK Hokej Šumperk 2003, HHK Velké Meziříčí - HC Orlová, HC Zubr Přerov - HC Břeclav, Valašský hokejový klub - HK Jestřábi Prostějov.

11. kolo: 19. 10.: HK Jestřábi Prostějov - Spartak Pelhřimov, HC Břeclav - Valašský hokejový klub, HC Orlová - HC Zubr Přerov, HK Hokej Šumperk 2003 - HHK Velké Meziříčí, HC Bobři Val. Meziříčí - HC Nový Jičín, HC TJ Šternberk - HC Slezan Opava, SHK Hodonín - SKLH Žďár n. Sázavou, VSK Technika Brno - HC Uničov.

12. kolo: 22. 10.: Spartak Pelhřimov - HC Uničov, SKLH Žďár n. Sázavou - VSK Technika Brno, HC Slezan Opava - SHK Hodonín, HC Nový Jičín - HC TJ Šternberk, HHK Velké Meziříčí - HC Bobři Val. Meziříčí, HC Zubr Přerov - HK Hokej Šumperk 2003, Valašský hokejový klub - HC Orlová, HK Jestřábi Prostějov - HC Břeclav.

13. kolo: 26. 10.: HC Břeclav - Spartak Pelhřimov, HC Orlová - HK Jestřábi Prostějov, HK Hokej Šumperk 2003 - Valašský hokejový klub, HC Bobři Val. Meziříčí - HC Zubr Přerov, HC TJ Šternberk - HHK Velké Meziříčí, SHK Hodonín - HC Nový Jičín, VSK Technika Brno - HC Slezan Opava, HC Uničov - SKLH Žďár n. Sázavou.

14. kolo: 28. 10.: Spartak Pelhřimov - SKLH Žďár n. Sázavou, HC Slezan Opava - HC Uničov, HC Nový Jičín - VSK Technika Brno, HHK Velké Meziříčí - SHK Hodonín, HC Zubr Přerov - HC TJ Šternberk, Valašský hokejový klub - HC Bobři Val. Meziříčí, HK Jestřábi Prostějov - HK Hokej Šumperk 2003, HC Břeclav - HC Orlová.

15. kolo: 2. 11.: HC Orlová - Spartak Pelhřimov, HK Hokej Šumperk 2003 - HC Břeclav, HC Bobři Val. Meziříčí - HK Jestřábi Prostějov, HC TJ Šternberk - Valašský hokejový klub, SHK Hodonín - HC Zubr Přerov, VSK Technika Brno - HHK Velké Meziříčí, HC Uničov - HC Nový Jičín, SKLH Žďár n. Sázavou - HC Slezan Opava.

16. kolo: 9. 11.: Spartak Pelhřimov - HC Slezan Opava, SKLH Žďár n. Sázavou - HC Nový Jičín, HC Uničov - HHK Velké Meziříčí, VSK Technika Brno - HC Zubr Přerov, SHK Hodonín - Valašský hokejový klub, HC TJ Šternberk - HK Jestřábi Prostějov, HC Bobři Val. Meziříčí - HC Břeclav, HK Hokej Šumperk 2003 - HC Orlová.

17. kolo: 12. 11.: HK Hokej Šumperk 2003 - Spartak Pelhřimov, HC Orlová - HC Bobři Val. Meziříčí, HC Břeclav - HC TJ Šternberk, HK Jestřábi Prostějov - SHK Hodonín, Valašský hokejový klub - VSK Technika Brno, HC Zubr Přerov - HC Uničov, HHK Velké Meziříčí - SKLH Žďár n. Sázavou, HC Nový Jičín - HC Slezan Opava.

18. kolo: 16. 11.: Spartak Pelhřimov - HC Nový Jičín, HC Slezan Opava - HHK Velké Meziříčí, SKLH Žďár n. Sázavou - HC Zubr Přerov, HC Uničov - Valašský hokejový klub, VSK Technika Brno - HK Jestřábi Prostějov, SHK Hodonín - HC Břeclav, HC TJ Šternberk - HC Orlová, HC Bobři Val. Meziříčí - HK Hokej Šumperk 2003.

19. kolo: 19. 11.: HC Bobři Val. Meziříčí - Spartak Pelhřimov, HK Hokej Šumperk 2003 - HC TJ Šternberk, HC Orlová - SHK Hodonín, HC Břeclav - VSK Technika Brno, HK Jestřábi Prostějov - HC Uničov, Valašský hokejový klub - SKLH Žďár n. Sázavou, HC Zubr Přerov - HC Slezan Opava, HHK Velké Meziříčí - H Nový Jičín.

20. kolo: 23. 11.: Spartak Pelhřimov - HHK Velké Meziříčí, HC Nový Jičín - HC Zubr Přerov, HC Slezan Opava - Valašský hokejový klub, SKLH Žďár n. Sázavou - HK Jestřábi Prostějov, HC Uničov - HC Břeclav, VSK Technika Brno - HC Orlová, SHK Hodonín - HK Hokej Šumperk 2003, HC TJ Šternberk - HC Bobři Val. Meziříčí.

21. kolo: 26. 11.: HC TJ Šternberk - Spartak Pelhřimov, HC Bobři Val. Meziříčí - SHK Hodonín, HK Hokej Šumperk 2003 - VSK Technika Brno, HC Orlová - HC Uničov, HC Břeclav - SKLH Žďár n. Sázavou, HK Jestřábi Prostějov - HC Slezan Opava, Valašský hokejový klub - HC Nový Jičín, HC Zubr Přerov - HHK Velké Meziříčí.

22. kolo: 30. 11.: Spartak Pelhřimov - HC Zubr Přerov, HHK Velké Meziříčí - Valašský hokejový klub, HC Nový Jičín - HK Jestřábi Prostějov, HC Slezan Opava - HC Břeclav, SKLH Žďár n. Sázavou - HC Orlová, HC Uničov - HK Hokej Šumperk 2003, VSK Technika Brno - HC Bobři Val. Meziříčí, SHK Hodonín - HC TJ Šternberk.

23. kolo: 3. 12.: SHK Hodonín - Spartak Pelhřimov, HC TJ Šternberk - VSK Technika Brno, HC Bobři Val. Meziříčí - HC Uničov, HK Hokej Šumperk 2003 - SKLH Žďár n. Sázavou, HC Orlová - HC Slezan Opava, HC Břeclav - HC Nový Jičín, HK Jestřábi Prostějov - HHK Velké Meziříčí, Valašský hokejový klub - HC Zubr Přerov.

24. kolo: 7. 12.: Spartak Pelhřimov - Valašský hokejový klub, HC Zubr Přerov - HK Jestřábi Prostějov, HHK Velké Meziříčí - HC Břeclav, HC Nový Jičín - HC Orlová, HC Slezan Opava - HK Hokej Šumperk 2003, SKLH Žďár n. Sázavou - HC Bobři Val. Meziříčí, HC Uničov - HC TJ Šternberk, VSK Technika Brno - SHK Hodonín.

25. kolo: 10. 12.: VSK Technika Brno - Spartak Pelhřimov, SHK Hodonín - HC Uničov, HC TJ Šternberk - SKLH Žďár n. Sázavou, HC Bobři Val. Meziříčí - HC Slezan Opava, HK Hokej Šumperk 2003 - HC Nový Jičín, HC Orlová - HHK Velké Meziříčí, HC Břeclav - HC Zubr Přerov, HK Jestřábi Prostějov - Valašský hokejový klub.

26. kolo: 14. 12.: Spartak Pelhřimov - HK Jestřábi Prostějov, Valašský hokejový klub - HC Břeclav, HC Zubr Přerov - HC Orlová, HHK Velké Meziříčí - HK Hokej Šumperk 2003, HC Nový Jičín - HC Bobři Val. Meziříčí, HC Slezan Opava - HC TJ Šternberk, SKLH Žďár n. Sázavou - SHK Hodonín, HC Uničov - VSK Technika Brno.

27. kolo: 17. 12.: HC Uničov - Spartak Pelhřimov, VSK Technika Brno - SKLH Žďár n. Sázavou, SHK Hodonín - HC Slezan Opava, HC TJ Šternberk - HC Nový Jičín, HC Bobři Val. Meziříčí - HHK Velké Meziříčí, HK Hokej Šumperk 2003 - HC Zubr Přerov, HC Orlová - Valašský hokejový klub, HC Břeclav - HK Jestřábi Prostějov.

28. kolo: 21. 12.: Spartak Pelhřimov - HC Břeclav, HK Jestřábi Prostějov - HC Orlová, Valašský hokejový klub - HK Hokej Šumperk 2003, HC Zubr Přerov - HC Bobři Val. Meziříčí, HHK Velké Meziříčí - HC TJ Šternberk, HC Nový Jičín - SHK Hodonín, HC Slezan Opava - VSK Technika Brno, SKLH Žďár n. Sázavou - HC Uničov.

29. kolo 4. 1.: SKLH Žďár n. Sázavou - Spartak Pelhřimov, HC Uničov - HC Slezan Opava, VSK Technika Brno - HC Nový Jičín, SHK Hodonín - HHK Velké Meziříčí, HC TJ Šternberk - HC Zubr Přerov, HC Bobři Val. Meziříčí - Valašský hokejový klub, HK Hokej Šumperk 2003 - HK Jestřábi Prostějov, HC Orlová - HC Břeclav.

30. kolo: 10. 1.: Spartak Pelhřimov - HC Orlová, HC Břeclav - HK Hokej Šumperk 2003, HK Jestřábi Prostějov - HC Bobři Val. Meziříčí, Valašský hokejový klub - HC TJ Šternberk, HC Zubr Přerov - SHK Hodonín, HHK Velké Meziříčí - VSK Technika Brno, HC Nový Jičín - HC Uničov, HC Slezan Opava - SKLH Žďár n. Sázavou.

Po základní části následuje šestnáctikolová nadstavbová část, ve které hrají týmy umístěné na lichých místech se sudými. Týmy na 4. – 13. místě hrají předkolo play-off, první tři postupují přímo do čtvrtfinále. Poslední tři hrají o záchranu.

24.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Nehoda na Mohelnickém kopci
4

V mlze se na Mohelničáku srazily dva kamiony

Rozloučili jsme se

Týdenní informační servis pohřebních služeb ze Šumperska a Jesenicka.

4. kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.

Babí léto si o víkendu neužijeme, neděle proprší

Zatímco v pátek se teploty ještě vyšplhají ke dvacítce, o víkendu klesnou až k 10 stupňům.

Škola začala učit první včelaře, gymnázium láká na sportovní lezení

Na učilišti v Horních Heřmanicích začínají mladí lidé pronikat do tajů včelařství. Střední škola gastronomie a farmářství je jedinou v kraji a jednou z mála v republice, která tento obor vyučuje. Na nové zaměření láká i sportovní obor gymnázia v Jeseníku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení