O konečný výsledek však tentokrát vůbec nešlo a ostatně ani samotní aktéři se po skočení duelu nemohli shodnout na konečné podobě skóre.

Jistotou je tak pouze vítězství Vikýřovic, které v zápase proti hokejistům nakonec zúročily své fotbalové zkušenosti.

„Těžko to dnes nějak po fotbalové stránce hodnotit. My jsme rádi, že jsme si mohli s kluky zahrát a zpestřili si tak přípravu. Myslím si, že střetnutí bylo přínosné pro obě strany. Přišlo i docela dost diváků, takže takový příjemný přátelák,“ hodnotil úterní duel vikýřovický kouč Jiří Silný.

„Já jsem za tento zápas nesmírně rád. Když jsme začali přípravu, tak jsem se s hráči domlouval, že si nějaký fotbálek dáme. Je to takové zpestření, než být pořád jen v posilovně nebo cvičit venku, byl to dobrý trénink na fyzičku,“ přidal se s hodnocením lodivod Draků Martin Sobotka, jehož svěřence čeká v příštím týdnu ještě boxerský trénink.

„Těší mě, že dorazilo hodně fanoušků, a snad se jim utkání líbilo. Důležité je, že se nikdo nezranil,“ prozradil dále Martin Sobotka.

A spočítal tedy někdo, jak vlastně střelecky divoké utkání mezi prvoligovými hokejisty a fotbalisty z nejnižší krajské soutěže dopadlo?

„Výsledek byl tak nějak 7:3 nebo 7:4, asi ten druhý pro nás vypadá opticky lépe, každopádně vyhrál soupeř, na tom se shodneme,“ dodal se smíchem trenér Šumperku.