Šumperk je zatím tři body od nesestupové příčky a osm bodů od Berouna, který by v případě porážky hodně zbabral své šance na předkolo play off a naopak by se stal dalším adeptem sestupových starostí.

Do šumperské sestavy se vrací David Moravec, který z pracovních důvodů chyběl Drakům ve středu v Benátkách, po zranění mezižeberních svalů hlásí návrat i kapitán týmu Jiří Hašek.

A do utkání by mohl naskočit i obránce, kterého ale zatím vedení klubu tají.

„Nemáme zatím vyřízené formality s hokejovým svazem. Pokud je stihneme vyřídit, dotyčný by do utkání s Berounem mohl naskočit,“ říká Radek Kučera, sportovní manažer Draků.

Draci nyní absolvují dva zápasy, které opravdu mohou téměř definitivně rozhodnout o budoucnosti Draků. Po sobotním domácím utkání s Berounem jedou ve středu do Chrudimi, která je v tabulce jenom stupínek nad Draky s tříbodovým náskokem.

Beroun téměř jistě přijede s mistrem světa, obráncem Liborem Procházkou, který by měl Medvědům pomoci získat veledůležité body. Rozhovor s Liborem Procházkou najdete ZDE

Utkání Salith Šumperk versus HC Berounští Medvědi se hraje v sobotu 23. ledna od 17.00 hodin na šumperském zimním stadionu.