Draci v zápase třikrát vedli. Do utkání vstoupili dobře a hned po dvou minutách vedli trefou Vladimíra Antonova. Domácí celek sice vzápětí srovnal, ale svěřenci Jozefa Zavadila byli i v dalším průběhu prakticky pořád o krok napřed. Vedení 2:1 zařídil ještě v první třetině Jakub Čuřík a když Hodonín znovu dotáhl, tak následně ve druhé třetině na 3:2 upravil Tomáš Drtil.

Jenže i tento náskok domácí Drtiči stáhli a ve třetím dějství to byli oni, kdo nakonec strhl vítězství díky brankám Charváta a Matuly na svou stanu.

Draci tak poslední zápas základní části nezvládli. V sobotu ale začíná nová soutěž. Do vyřazovací části vstoupí Šumperští domácím utkáním proti Písku.

Hodonín – Šumperk 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 7. Benýšek (Matějka), 13. Ševčík (Mikéska), 34. Mikéska (Kobylík), 49. Charvát (Matula), 54. Matula (Miklík) – 3. Antonov, 9. Čuřík (Plášek), 32. Drtil (Plášek).

Draci Šumperk: Polívka – Hroch, Mojžíš, Drtil, Haloda M., Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Krejčiřík, Vachutka, Kuťák, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Čučík, Vorobjev, Ostřanský.