Po postupu Draků do první ligy se navíc příznivci mohou těšit na některé novinky. Asi tou největší budou podrobné on-line přenosy zápasů.

„Fanoušci teď budou moci sledovat vývoj událostí v zápase po minutách,“ slibuje jeden z členů internetové redakce www.hokejsumperk2003.cz Jaroslav Svoboda.

Příznivcům, kteří se tedy nedostanou přímo na zimní stadion v Šumperku nebo na venkovní střetnutí, odpadne nyní u počítače většinou marné čekání na informaci, kterou byl doposud pouze vstřelený gól či začátek nebo konec třetiny.

„Podrobné reportáže chystáme již z letošních přípravných zápasů. Pro naši redakci to bude nová zkušenost a právě v přípravě si můžeme ověřit naše možnosti a co je potřeba ještě zlepšit,“ dodává Svoboda. Již před časem navíc rozjelo vedení Draků novinku v podobě internetové televize šumperského hokeje. V současnosti zde příznivci Draků najdou nejzajímavější záběry z letošního play off, ve kterém si šumperský tým vybojoval právo účasti v nadcházejícím ročníku první ligy.

Dračí TV ale není jenom zajímavá, je i velmi aktuální. Kromě zmíněných video záběrů z utkání play off druhé ligy či záběrů z oslav po postupu Draků do první ligy na Dračí TV najdete dokonce už i aktuální záběry z prvních tréninků na ledě během červencové přípravy.

Dračí TV najdete na: www.hokejsumper2003.tv a vedení klubu má s Dračí TV veliké plány.