Vítěz Moravskoslezského krajského přeboru prohrál i předchozí utkání v Moravských Budějovicích, a tak se o prvním místě rozhodne ve vzájemném souboji Šternberka právě s jihomoravským týmem. Ten je na programu v sobotu od 17 hodin ve Šternberku.

Výhra Hanáků nad Horním Benešovem se nerodila lehce. Domácí na začátku třetí třetiny sice vedli 4:2, ale hosté tři minuty před koncem vyrovnali. V čase 57:55 o výhře nakonec rozhodl Horák.

HC TJ Šternberk – HC Horní Benešov 5:4 (2:1, 1:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 4. Zima (Jurák), 20. Dobrý (Musil), 35. Zima (Jurák), 46. Dobrý, 58. Horák (Spurný) - 20. Ondrušek (Zigmund), 36. Hejkal (Bensch, Tošenovjan), 53. Hejkal (Bensch, Tošenovjan), 57. Mrkva (Fraš).
Šternberk: Tomášek - Havlík, Spurný, Musil, Dobrý, Hrbatý, Trunda, Jurák, Švec, Šťastný, Vitásek, Zima, Poledna, Horák, Martinka, Volčko.