Drakům nepomohly ani extraligové posily, ani fakt, že dlouho v utkání vedli. „Bojíme se toho, že bychom mohli uhrát dobrý výsledek, případně vyhrát. Začneme zmatkovat a z toho plynou potom hrubé chyby. Hráči si to všechno musí srovnat ve svých hlavách, je to o psychice, stíhá nás jedna porážka za druhou,“ uvedl bezprostředně po utkání v Mostě kouč Draků Jiří Otoupalík. Trochu smutným hrdinou byl pardubický gólman Alexander Hylák, který držel Draky dlouho nad vodou. Jenže dvě minuty před koncem pustil střelu téměř z poloviny hřiště a domácí tak zahájili obrat.

„Takové góly bohužel v hokeji občas padají. Já bych to moc na vrub Hyláka nedával. On měl během zápasu řadu výborných zákroků. Spíše byl problém v tom, že jsme neměli nechat Prokeše vůbec vystřelit. Už jsme sahali po bodu a úplně jsme přestali hrát,“ uvedl ředitel Draků Radek Kučera. Ten Deníku potvrdil, že všechny posily, které odehrály zápas v Mostě, se představí také domácímu publiku v sobotním duelu s Chomutovem.

„Hylák, Brunec i Matějka nastoupí za Draky proti Chomutovu,“ uvedl Kučera. Hylák je v Šumperku na střídavé starty z Pardubic, útočníci Brunec s Matějkou jsou odchovanci Mladých Draků Šumperk a přišli na výpomoc z extraligového Zlína. V sestavě Draků se už neobjeví jiný šumperský odchovanec Radek Čížek, který počátkem týdne ukončil svou hokejovou kariéru, protože chce dát přednost vysokoškolskému studiu.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY ZE ŠUMPERSKA A JESENICKA

Moje Šumpersko a JesenickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika